Nihat Özdemir: "Bizi Düşürün !"


Cevap: Nihat Özdemir: Bizi Düşürün !MAA resmen feneyin fanatikliğini yapıyor ne diye trabzonu yolluyorsunuz diyor böyle bir insan nasıl tarafsızlık gerektiren bir makamda anlamak güççç .
 
Cevap: Nihat Özdemir: Bizi Düşürün !Yalniz ice vurumlar disa vurdu resmen adam konusurken . Yapilmasi gerekeni kendi de biliyor . Uefa kurallarina gore kiyak gecilmiyor gecmeyin dedi Trabzon da BIZIM gibi dusmemiz lazim dedi . Sonra bi toparladi FBli kimligine burundu ve ben olsam dusurmem demelere basladi .
 
Cevap: Nihat Özdemir: Bizi Düşürün !2 aydır Fenerbahçe'nin götünü yalayıp yuttuğü desteklediği şerefsiz Mehmet Ali Aydınlar'ı yine şerefsiz kaçakçı Özdemir çıkıp şamar oğlanı yapıyor, atışıyorlar canlı yayında, Türk futbolunu yöneten ve bu süreçte destekleyen şerefsizler götünüz tutuştu di mi.
 
Cevap: Nihat Özdemir: Bizi Düşürün !Yok iyi böyle Nihat bey ciğim. 2 seneniz gitsin.(O da 1 alt lige inerseniz. Bana kalırsa 3-5 küme birden düşmeniz lazım. Örnek: Yunanistan)
 
Cevap: Nihat Özdemir: Bizi Düşürün !Avrupa Mavrupa bunlarin umrunda degil, UEFA'nin karari = Sike tescili, dertleri de zaten bu. Simdi artik en düsük cezayi almak icin cirpinislar basladi. Ilerliyen günlerde daha cok sov izleriz.
 
Cevap: Nihat Özdemir: Bizi Düşürün !düşeceklerini anladılar akılları sıra şerefli adam pozu veriyorlar zaten sonunuz belli bank asya olur 3 lig olur o belli değil
 
Cevap: Nihat Özdemir: Bizi Düşürün !----nihat:şerefimizle asya liginde oynarızzaten yeriniz asya avrupa neyinize:D
 
Cevap: Nihat Özdemir: Bizi Düşürün !Bu açıklmayaı UEFA nın yaptırımından önce yapsaydınız birazcık olsun inandırıcı olurdunuz.. TRen kaçtı Nihat Bey..
 
Cevap: Nihat Özdemir: "Bizi Düşürün !"ya adamlar o kadar bildiri yaptı, söylemedikleri söz kalmadı, bu federasyon neden hemen sert bir yanıt vermiyor. biz bildiri yapınca hemen cevap veriyorlar. Sadri Şenere hemen 30 gün vermeyi biliyorlar.
 
Üst Alt