Nihat Özdemir: "Fenerbahçe, harcama limitini açmak için S. Aziz ve Gustavo'nun ücretini düşürdü" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir: "Fenerbahçe, harcama limitini açmak için S. Aziz ve Gustavo'nun ücretini düşürdü"

Özgür Savaş Özüdoğru: "TFF'den Fenerbahçe ile ilgili anlık tüm bilgileri, futbolcuların son durumunu Samandıra raporlarını almak artık çok kolay. Başkandan al haberi..."

Nihat Özdemir: "Fenerbahçe haklı olarak ses efekti olayında bir tepki koydu. Kesinlikle beIN SPORTS’ta kötü niyet olduğuna inanmıyorum. Sizin en önde olan üyelerinizin bulunduğu bir kesime böyle bir ses efekti yapar mısınız?

Nihat Özdemir: "Sayın Ali Koç; içeride bir yapılanma olduğunu düşünüyor. Haklı olabilir, olmayabilir. Ama ben kesinlikle inanmıyorum. İyi niyetle bakıyorum. Anında özür dilediler, sonra aynı gün biz TFF olarak bir mektup yazdık ve böyle bir şeyin olmaması gerektiğini ifade ettik. "

Nihat Özdemir: "Kendileri de hemen cevap verdiler. Rashed Bey CEO olarak beIN SPORTS’a geldi. Duyduğum kadarıyla görüşmeler devam ediyor. Tahmin ediyorum bir araya gelecekler ve bu soğuk savaşı bitirmeleri gerektiğini düşünüyorum. Bir tepki koydu ama yeter. 19.05’te özür dilemesini de bir tasadüf olduğuna inanıyorum. En kısa zamanda bu işin sonlanması gerektiğini düşünüyorum."

Bu olayin ustune gidilmeli hala neyi bekliyorlar? Bu kel Nihat bunu soyledikten 3 gun sonra Irfan icin totalinde 200 milyon TL , ama sezonun geri kalani icin yaklasik 90-100 milyon TL (bonservis + 6 aylik maasi) daha harcamis oldu. Hal boyleyken, harcama limitinde eksiye dustukleri de bariz ortada. Bunu örtbas edemezler.

Bu olayin ustune gidilmeli hala neyi bekliyorlar? Bu kel Nihat bunu soyledikten 3 gun sonra Irfan icin totalinde 200 milyon TL , ama sezonun geri kalani icin yaklasik 90-100 milyon TL (bonservis + 6 aylik maasi) daha harcamis oldu. Hal boyleyken, harcama limitinde eksiye dustukleri de bariz ortada. Bunu örtbas edemezler.
Siyaset tutuyor bu olayı bence , Beşiktaş üstü kapalı laf attı.
Bizim başkan dillendiriyor.
Ama Trabzonun gram sesi çıkmıyor.

Trabzon ve Fenerbahçeyi bir konuda biraraya getirebilecek tek unsur siyasiler.

Üst Alt