Nihat Özdemir: "Fenerbahçe, harcama limitini açmak için S. Aziz ve Gustavo'nun ücretini düşürdü" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nihat Özdemir: "Fenerbahçe, harcama limitini açmak için S. Aziz ve Gustavo'nun ücretini düşürdü"

Ulann şu açiklamalari bir GALATASARAY lı yapsa yer yerinden oynardı, Ali Dürüst güya bir transfer olayina karışti diye burnumuzdan getirdiler,adamı istifaya zorladilar ALLAH belanizi versin feneri kollayan TFF MHK PFDK TAHKIM...

Adamların ölüm kalım dönemi.. Ali Koç servetini eritiyor borçları dengeleyebilmek için.. Ben isterim ki alabildikleri kadar oyuncu alsınlar batabildikleri kadar batsınlar.. Yönetim bir tek masabaşı şampiyonluk meselesine izin vermemeli.. Diğer türlü ben adım gibi eminim ki Cenabı Allah bunlara darbeyi vurdukça vuracak.. Bunlara ben Allah'ın naletlediği taraftar-kulüp gözüyle bakıyorum.. Kimi alırsa alsın ne yaparlarsa yapsınlar huzur bulamayacaklar.. Denizli - Bursa - 2011 Şike travması - 8 senedir yaşayamadıkları şampiyonluklar vs.. bunlar bitmedi bitmeyecek..

Memleket insanını kendileri gibi geri zekalı sanıyorlar galiba !!
Duyduğu anda soruşturma açması gereken adam basın sözcülüğü yapıyor.

Allah topunuzun belasını versin !!

Artık göz göre göre yapıyorlar. Bu konuda diğer tüm takımlar birlik olup ortada infial yaratmadığı sürece Fenerbahçesini kayırmaya devam edecek. Durum gerçekten vahim.

Es1Mij3U0AMFWaN

unutma, unutturma.

Üst Alt