Nike Yeni Sezonda Galatasaray Futbol Takımıyla Olacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nike Yeni Sezonda Galatasaray Futbol Takımıyla Olacak

Cevap: Nike Yeni Sezonda Galatasaray Futbol Takımıyla Olacak

Aston Villa'da elitte değil ama müthiş formalar yaptılar merak etmeyin bizim formalarımız o ayarda olacak.

Parçalı yine idare eder.Siyah kaleci forması gibi.Sarı çok gereksiz olmuş bence sadece sarı forma gitmiyor.Sadece kırmızı olsa bile daha güzel olurdu..Nike Nike dedik bir Lotto olamadılar.

Parçalı yine idare eder.Siyah kaleci forması gibi.Sarı çok gereksiz olmuş bence sadece sarı forma gitmiyor.Sadece kırmızı olsa bile daha güzel olurdu..Nike Nike dedik bir Lotto olamadılar.

bireylerin beğenisine dayalı bir konuyla ilgili nasıl bu kadar net konuşabiliyor insanlar ?

bana göre de sarı forma harika ötesi .

sarı forma harika . herkes sarıyı özlemişti zaten.

sarı forma güzel fikir ama şortu kırmızı olursa daha güzel olabilir..

Arkadaşlar ruh der ki a girip ordaki mesaj bölümüne katalog forma istemiyoruz yazıcaz bu durumu protesto etmeliyiz.

Şuan ruhderki isimli sitedeki forma, sadece tanıtım amaçlı olduğu ve orjinal forma olmadığı söyleniyor. Yani Galatasarayın Nike ile anlaştığını temsil eden bir siteymiş

- Esas tanıtım haftaya yapılacakken neden ana formayı millete göstersinler ?

- Resim Photoshop Arda'nın milli takımdan resmi,

- Nike bu siteyi korsan üreticelere karşı çıkardığı söyleniyor, yani amaç onlardan gizlemek

- Nike'ın ana sitesinde Galatasaray tanıtımı vardı, forma lansman tarihi yazıyordu

Bir kaç duyum aldığım, okuduğum yere göre de formalar elite'miş yalnız bu sene'nin formaları özel kalıp değilmiş, Fransa milli takımının formasının kalıbı kullanılmış. Bir sonraki sezon için kalıp hazırlanacakmış

-------------------------------

Bir Diğer duyum ise Trabzon ile aynı kalıbı kullanacak olmamız ve elite değilmişiz yani forma gerçekmiş, Bekleyip göreceğiz ilk duyum bana daha mantıklı geldi.

dipnot; bunlar benim kişisel bireysel duyumlarım veya öğrendiklerim değil, söylentiler dikkat ederseniz "mış,miş" kullanıyorum.

Galatasaray.jpg

Üst Alt