Nikon ile Anlaşma Sağlandı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nikon ile Anlaşma Sağlandı!

Cevap: Nikon ile Anlaşma Sağlandı!

babama hemen söylüyorum 'sekerler' olarak formada ismimizi alıcagız gelecek sezonda ..

sırt ve şort reklamını alarak prestij kaybediyoruz farkındasınız değilmi??anlamıyorum şu sevinen arkadaşlara

büyük takımların hiçbiri almıyor..hollandada serbest ama ne psv nede ajax alıyor mesela..onu geçtim bu sene sırt reklamı aşağıya inicekti vazgeçtiler galiba..seneye bakalım ne olucak

Anlaşma hayırlı olsun.

Honda için Lazio 10 milyon € gibi bir fiyat ödüyordu ama Cska satmadı.

Bence zor bir transfer.

Honda,Kagawa gibi değilde tanınmamış ama yetenekli futbolcular araştırılmalı.

Yabancı kontenjanı 6+2 ve şu an kadromuzda 7 yabancı var

Yani 1 yabancı daha alıp yedek kulübesinde hazır bekletebiliriz bu oyuncu genç bir Japon niye olmasın :)

Hayırlı olsun,güzel bir anlaşma olmuş.Japonlar akıllı adamlardır zaten boşa yatırım yapmazlar.Şu japonlara futbolcu pazarlama hastalığından vazgeçelim bir an önce ama.İşimize yarayan adama tamam ama reklam için transfer yapacak gücümüz henüz yok,

Taraftar çıldırdı Genki Haraguchi yi istiyoree

[video=youtube;4o1oPSNUeNg]https://www.youtube.com/watch?v=4o1oPSNUeNg[/video]

Bize Genki Haraguchi yi getir Takashi Yoshida reizzz

bir kac kez ilgimi cekti bu isim. Tabiki Japon ligi hangi seviyede diye dusunmek lazim ama zanki Turkiye ligimiz o kadar ustun.... Bence cok iyi bir transfer olur. hem iceri donuk hem de kanat oynamasini bilen ve cok kolay rakip calimliyan bir oyuncu tipinde vurus teknigi de gayet iyi.

Umarim olur. 1 - 2 Japon niye olmasin? yeterki eksiklerimizi doldursun ve takima katkisi olsun.

Yabanci kontenjani derken.. onumuzdeki yil bir iki yabancinin bu takimdan ayrilacagini dusunuyorum.

B_e38af3cda302956bc9fa2bb3ab6a24d0.jpg

B_d781fccd32fda86b37510a8b05fd498b.jpg

şortlarada süper yakıştı. eskisi gibi tam avrupa takımı olduk. şimdi sıra CL maçları oynamaya geldi

Çok severim fotoğraf çekmeyi fotoğraf makinaları NİKOn u

tebrik ederim yönetimi seçiminden ötürü ileri görüşlülüğünden ötürü....

Üst Alt