Nöbetteyiz | Final | 2. Çinko - Sayfa 132 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nöbetteyiz | Final | 2. Çinko

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Nöbetteyiz | Final | 2. Çinko

o değil de afrika kupasına keita ve nonda'yı yollayınca forvet'te ciddi sıkıntı çekebiliriz gerçekten de.

transfer oburu gibi davranmak da istemiyorum ama bir forvet aslak iyi olurdu sanki. :)

o değil de afrika kupasına keita ve nonda'yı yollayınca forvet'te ciddi sıkıntı çekebiliriz gerçekten de.

transfer oburu gibi davranmak da istemiyorum ama bir forvet aslak iyi olurdu sanki. :)

Cok dogru arkadas bunun oburlukla alakasi yok. Buyuk takimda her mevkide oynayacak en az 3 oyuncu bulundurmak zorundasin her kulvarda en sonuna kadar gitmek istiyorsan. Eger su an olmazsa mutlaka yapilacaktir devre arasinda vs.

Açıkçası ScoutGS'nin Sercan haberi bir kumardı. Biliyorum duyum alıyorlar ancak hiçbir yerde Sercan-Galatasaray kelimeleri yan yana geçmezken ( Bugünkü Milliyet hariç ) Sercan Galatasaray'da dediler ve hala haberi silmediler ve arkasında duruyor gibiler.

Afrika Kupası gerçekten hiç aklıma gelmemişti. O zaman bir adet yabancı forvet transferimiz garanti gibi gözüküyor. Belki bu gece belki ocak ayında kesin alırız forvet....

Nonda çabuk döner

Kongo Afrikanın en zayıf takımlarından biri belkide en zayıfı

Sürpriz falan yapabileceklerini hiç sanmıyorum o potansiyel yok onlarda

Açıkçası ScoutGS'nin Sercan haberi bir kumardı. Biliyorum duyum alıyorlar ancak hiçbir yerde Sercan-Galatasaray kelimeleri yan yana geçmezken ( Bugünkü Milliyet hariç ) Sercan Galatasaray'da dediler ve hala haberi silmediler ve arkasında duruyor gibiler.

Adamlar sağlam insanlar öyle çocukların kontrol ettiği bloglar gibi değiller. amaçları böyle transfer haberleriyle prim yapmak da değil. Diğer transferlerin hepsini bildirdiler. Bunda yanılmış olmaları çok da önemli değil. Ayrıca hala gelebileceğine inanıyorum. Ha gelmezse de sorun değil adam gibi çıkarlar açıklarlar akıl-mantık sahibi herkes de anlayışla karşılar.

Sercan gelseydi şimdiye kadar biraz haberi çıkardı renktaşlar. Caner ve Ufuk gelmeden haberleri çıktı geç de olsa basında. Ama 2 tane de forvetimiz kaldı. Belki yabancı gelebilir mi diye düşünmüyor değil insan. :D

Adamlar sağlam insanlar öyle çocukların kontrol ettiği bloglar gibi değiller. amaçları böyle transfer haberleriyle prim yapmak da değil. Diğer transferlerin hepsini bildirdiler. Bunda yanılmış olmaları çok da önemli değil. Ayrıca hala gelebileceğine inanıyorum. Ha gelmezse de sorun değil adam gibi çıkarlar açıklarlar akıl-mantık sahibi herkes de anlayışla karşılar.

Haklısın. Sercan hariç 5 isim söylemişlerdi, 4'ü tuttu.

Keita-Elano-Caner-Ufuk tuttu, Emana tutmadı. Sercan belirsiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt