Nöbetteyiz | Final | 2. Çinko - Sayfa 133 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nöbetteyiz | Final | 2. Çinko

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Nöbetteyiz | Final | 2. Çinko

Afrika kupası 2.transfers sezonundan sonra yani ocakta alıır bir forvet o düşünülerek

Tombala yapamasakta 2 .çikoyu yaptık buda yeter bu sene transfer şampiyonu olduk ama mühim olan asıl şampiyon olmak.

Yerli transferde Galatasaray basına bilgi sızdırmasa bile Anadolu takımlarının yöneticileri, yerel gazeteciler felan basına aktarıyorlar. Yani Sercan'ı aldıysak illa birkaç haber çıkardı bu konuyla ilgili.....

Ulan madem 00:00 a kadar transfer yapmıyıcaksınız niye bu saate kadar alıyosunuz .D

eger bu gece bomba patlarsa yarın akşam haberlerde kendini balkondan atarak yaralan kişiden bahsederlerse bilinki o benim :D

Yerli transferde Galatasaray basına bilgi sızdırmasa bile Anadolu takımlarının yöneticileri, yerel gazeteciler felan basına aktarıyorlar. Yani Sercan'ı aldıysak illa birkaç haber çıkardı bu konuyla ilgili.....

aynen, o yüzden sercan'ı şimdilik unutmakta fayda var.

zaten takas için de oyuncumuz kalmamıştı, parayı basıp da alamayacağımıza göre...

bekliyorum herkes gibi ama pek trasnfer olacağını da düşünmüyorum artık bu saatten sonra.

bana göre bir forvete ihtiyaç vardı olmazsa da yönetimin canı sağolsun, yeterince mutlu ettiler bizi. :)

25 dakika sonra rahat bir şekidle uykuya dalacağım.

Ne transfer heyecanı ne başka birşey.

Son 25 dakika.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt