Nonda'ya Fransız Talip ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nonda'ya Fransız Talip !

Cevap: Nonda'ya Fransız Talip !

Mehmet Yıldız yada Tekkeyi Nondaya tercih ederim demeyin atarım kendimi şimdi :Dtamam adam kötü sezon geçirdi ama abartmaya gerek yok

Arkadaşlar Nonda'dan bahsediyoruz.Ne çabuk unuttunuz o Şampiyonluk maçlarımızdaki Nonda'yı.Daha eskiye gidelim,bizi nasıl darmadağın etmişti Monaco'dayken.Hemen çizip atmak doğru değil bence böyle bir oyuncuyu.

ben iyi bir forvet alınmalı diyenleree katılmıorum... yasere özgürcana emre çolak a şans vermek lazım...

sonuçta hepsi riijkaard gibi bir hocanın gözüne girmek istiolardır...

Arkadaşlar Nonda'dan bahsediyoruz.Ne çabuk unuttunuz o Şampiyonluk maçlarımızdaki Nonda'yı.Daha eskiye gidelim,bizi nasıl darmadağın etmişti Monaco'dayken.Hemen çizip atmak doğru değil bence böyle bir oyuncuyu.

Geçen sezon maalesef takıma katkısı sıfırdı.. Kalması manasız.. Lincoln da birkaç maç kurtarmıştı bizi..

hasan şaş içinde dünya kupasında aynısını söyleyemezsdik ama sonra kendisini bitirdi. nonda da aynı şekilde futbolculuk olarak kesinlikle galatasaray'a faydalı olamaz. ayrıca kötü bir baros'u iyi bir nonda'ya tercih ederim.;)

bu yorumun Nondayı tanımadıgını gösteriyor bu adam bir ara Afrikanın en iyi oyuncusu secildi bu adam bir ara 20 milyon avro gibi bir paraya Monacoya gitti bu adam fransa liginde bir sezonda Fransa liginde sadece ligde 34 gol atarak gol kralı oldu ve altın ayakkabı aldı lütfen tanımadıgınız adamlar hakkında yorum yapmayın

sen söylüyosun işte eskidendi o. 10. hafta biter nonda'nın kondüsyonu da biter.

nonda gönderilsin ama yerine de kimse alınmasın.... ben yaser ve özgürcana şans verilmesinden yanayım...

bir de rijkaard calistirsin bakalim derim.

skibbe zaten calistirmiyordu,Bulent desen vur skibbeye( Hasan Sas ile gecen sezon Floryada odasina cekilip tavla oynadigini,sigara ictiklerini gozumle gordum,bir laubalilik,bir takim havasi kalmamis,idman desen hoca bile istemiyor neredeyse,Yaser Sakaryaspordan 5 yil oda arkadasimdi,Yaseri gormeye gidiyordum Floryaya bazen,bilgiler bizzat kendimdendir)

ayrica Nonda bu sezon canli cenaze gibiydi sahada.neden ?

cunku hic calismiyorlardi.bu sene dedigim gibi Rijkaard la calissin,sampiyon oldugumuz seneki formuna donsun 1 sene daha arada sirada idare etsin bizi derim.

senin dediğin gibi olsaydı barcelona gibi bir takım altyapıdan yeni çıkmış sergio busquests i final maçında oynatmaz dı... krkicler messiler iniestalar nasıl çıktı sanıosun...

Orası İspanya burası Türkiye burada genç futbolculara sabır yok İspanyadaki gibi 3 genç çıkarsan A takıma 11de oynatsan bir maglubiyette hemen Galatasarayın 11inde 3 tane genc futbolcu oynarmı diye elestiriler geliyor

Nonda şampiyon olduğumuz sezon iyi bir performans göstermişti. Ama geçen sene yokları oynadı. Takımdan gönderilmesi konusunda kararsızım.

gidebilir, hatta umarım gider..

yerine birini almasak da olur, gerekirse keita geçer, gerekirse Yaser olur forvetimiz..

Orası İspanya burası Türkiye burada genç futbolculara sabır yok İspanyadaki gibi 3 genç çıkarsan A takıma 11de oynatsan bir maglubiyette hemen Galatasarayın 11inde 3 tane genc futbolcu oynarmı diye elestiriler geliyor

ben sana katılmıorum... Galatasarayın geleceği gençlerde saklı...

Hem Ayhan'a, Lincoln'e gösterdiğimiz sabrın yarısını göstersek, bu sene 1 ardamız varsa seneye 4 ardamız olur...

ben iyi bir forvet alınmalı diyenleree katılmıorum... yasere özgürcana emre çolak a şans vermek lazım...

sonuçta hepsi riijkaard gibi bir hocanın gözüne girmek istiolardır...

emre çolak ve forvet ne alaka.

özgürcan bu haliyle kadroya giremez,

bir tek yaserle de yürümez koskoca lig.

yani nonda satılırsa tranfer şart.

Üst Alt