Nordin Amrabat | Görüşmeler Olumsuz Sonuçlandı - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nordin Amrabat | Görüşmeler Olumsuz Sonuçlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Nordin Amrabat Borsaya Bildirildi!

Sadri babaya bayildim!

Alinti:

Sadri Şener şöyle demişti aşağı yukarı:

Galatasaray yönetimine bakıyorsunuz : Hepsi iki tane yabancı dil bilen okumuş etmiş adamlar.

Fenerbahçe yönetimine bakıyorsunuz: Hepsi paralı adamlar

Bize bakıyorsunuz, biz de ikisi de yok .

Ulan Sadri bey......ezdin bi SIKEBAHCEYI:D :D

:sgr: :sgr:

İki ihtimal var:

1) Hurma'nın söyledikleri hikaye; 3 aşağı 5 yukarı anlaşıldı ve KAP'a bildirildi.

2) Hurma'nın ağzını kapamak için biz bir oyuncuyu istediğimiz zaman kulübüyle görüşürüz mesajı vermek için borsaya bildirildi; Amrabat'ı alma niyetiyle değil; istedik ama olmadı denilecek.

Keşke Ahmet Çakar gibi 3. ihtimali de bulabilsem :lol:

Insallah gelir ve kapaklari takar :)

61362-pet-sise-kapaklari-da-enerjiye-donusebiliyor.jpg

Sadri babaya bayildim!

Alinti:

Sadri Şener şöyle demişti aşağı yukarı:

Galatasaray yönetimine bakıyorsunuz : Hepsi iki tane yabancı dil bilen okumuş etmiş adamlar.

Fenerbahçe yönetimine bakıyorsunuz: Hepsi paralı adamlar

Bize bakıyorsunuz, biz de ikisi de yok .

Ulan Sadri bey......ezdin bi SIKEBAHCEYI:D :D

:sgr: :sgr:

:):):):):):):):):):):):):):):):)

Hadi Bakalım HURMA !! şimdi işin içinden çık.. Amrabat ı takımda tut da görelim =)

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, sarı-kırmızılı kulübün kendilerine resmi bir teklif yaptığını doğrularken, "Ancak bu teklif ettikleri rakam bizim kendileri ile pazarlık ve görüşme yapmamız için yeterli değil, Teklif edilen rakamı küçümsemek için söylemiyorum. Bu rakamı teklif eden bir kulüple pazarlık masasına oturmayız" açıklamasını yaptı. Hurma G.Saray'ın teklif ettiği bu rakamla ilgili bir açıklama yapmazken, sporx.com sarı-kırmızılı kulübün Amrabat'ın bonservis bedeli için 7 milyon euro teklif ettiğini ortaya çıkarttı. Hurma, "7 milyon euro teklif edilmiş doğru mu ?" sorumuzu, "Bu konuda bir açıklama yapamam" diyerek cevapsız bıraktı...

Sporx, iki kulübe yakın kaynaklardan aldığı bilgilerle ise bu rakamın 7 milyon avro olduğunu teyit ettirdi.

SİZCEDE FAZLA DEĞİL Mİ !!!

Hayır kötülemedim. Sadece sezon içi performansını söyledim. Fransa Ligi ile Türkiye Ligi arasında çok fazla bir fark olduğunu düşünmüyorum.

Sadece biraz daha fazla mücadele var. Kazma takımlarla dolu bir lig. Fransa nın sömürgelerinin ayakta tuttuğu avrupa nın en sıkıcı liglerinden biridir.

Bastos u da sizin sayenizde izledim. Yetenekleri olan bir oyuncu Diz sakatlığı sorun olabilir. Maliyeti Bonservisi 7,5 milyon euro Yıllık da 2 milyon euro verilip alınabiliyorsa iş yapar. Çok üstü düzey bir oyuncu değil. Vasat ın üstü gibi Amrabat la kalitesi aynı.

Benim fikrim çok iyi oyuncu olsa 29 a basıp hala Lyon da sürünmez. Arsenal - Chelsea - MANU kapardı. Keita etkisi yapabilir.

Kusura bakma daha önce yazdıklarını ciddiye alıp cevap verdiğim için.

Amrabat gelirse hayırlı olur inşallah , kötü bir oyuncu değil , bizi çok istiyor , Fatih Terim''le birlikte çok daha iyi olacak inşallah.Bu transferi yaparken Culio - Pino - Stancu gibi adamları takasta kullanmak şart.

Hayır kötülemedim. Sadece sezon içi performansını söyledim. Fransa Ligi ile Türkiye Ligi arasında çok fazla bir fark olduğunu düşünmüyorum.

Sadece biraz daha fazla mücadele var. Kazma takımlarla dolu bir lig. Fransa nın sömürgelerinin ayakta tuttuğu avrupa nın en sıkıcı liglerinden biridir.

Bastos u da sizin sayenizde izledim. Yetenekleri olan bir oyuncu Diz sakatlığı sorun olabilir. Maliyeti Bonservisi 7,5 milyon euro Yıllık da 2 milyon euro verilip alınabiliyorsa iş yapar. Çok üstü düzey bir oyuncu değil. Vasat ın üstü gibi Amrabat la kalitesi aynı.

Benim fikrim çok iyi oyuncu olsa 29 a basıp hala Lyon da sürünmez. Arsenal - Chelsea - MANU kapardı. Keita etkisi yapabilir.

mesaj-ul kanalizasyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt