Nordin Amrabat | Görüşmeler Olumsuz Sonuçlandı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nordin Amrabat | Görüşmeler Olumsuz Sonuçlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Nordin Amrabat Borsaya Bildirildi!

Ben sanmıyorum bu transferin gerçekleşeceğini. İki kulüp yöneticilerinden de Amrabat ile ilgili bolca demeç geldiği için borsadan ceza yememek adına bildirim yapılmıştır bence.

Kayseri'nin bize topçu satacağını sanmam.

Bugün Feneve bir misilleme bekliyordum açıkcası. Amrabat olması daha bir anlamlı oldu.

Borsadan ceza almamak için, artık ayan beyan ortadaydı teklif yaptığımız

Öyle bişey yok.

Assaidi borsaya bildirilmedi, ayan beyan ortada değil miydi teklifimiz.

Ancak biten işi borsaya bildirmezsek başımız derde girer.

Ambarat transferi bitmiştir, Kayseri ile bu kadar çatıştıktan sonra bitmeden borsaya bildirim yapmayız.

Kimisi seviniyor kimisi üzülüyor bu transfer için. Ama ben Avrupa'da başarının Ambarat kalitesinde değil Podolski kalitesinde oyuncularla geleceğine inanıyorum.

Ha Türkiye Ligi için biçilmiş kaftan mükemmel transfer.

Umarım ben haksız çıkarım bu transfere sevinen arkadaşlar haklı çıkar.

Bir kere bizim oynadığımız dizilişin, sistemin oyuncusu değil bu adam.

Seneye 4-3-3 dizilişine dönüp, eski rezil günleri yaşamayız umarım.

2008 de şampiyon olmuşsun çift forvet + Lincoln oynamışsın.

2012 de şampiyon olmuşsun çift forvet oynamışsın.

Aradaki yılları 4-3-3 ya da 4-2-3-1 oynayarak heba etmişsin.

Hala ders alınmadıysa denecek bişi yok.

Maksimum ederi 3-4milyon Avro'dur. Fazlası asla verilip Kayserispor zengin edilmemelidir! Ayrıca daha iyisini beklerdik...

Bence Super Lig icin gayet guzel bir secim.

Cok iyi bir alternatif olacak, kayserispor'da oynadigi oyunu bizde daha kaliteli oyuncularla daha ust seviyeye cikaracagindan eminim.

Fatih hoca futbolcudan gerçekten anlamıyor, kadroyu aykuta kurdurcan, takımı terim e vercen :D

Türk oyuncular çok önemli nereden gelirse gelsin ama yabancı zaten sınırlı sayıda oynatılabildiği için doğru düzgün transferler yapmak lazım. Adam 25 yaşına gelmiş hala Kayseri'de sürünüyor, PSV'de yapamamış, biz tonla para verip yıldız diye almaya çalışıyoruz.

Belli olmaz,bazı oyuncular iyidir ama ortama uyum sağlayamaz;bu oyuncunun kötü olduğu anlamına gelmez. Mesela bir tane oyuncu vardı bazı kulüplerde uyum sağlayamasa bile her zaman için milli takımda efsaneydi ve kendini bizde yeniden kanıtladı.

Ben Amrabat için çok iyi bir oyuncu diyorum ama Hollanda'da olup da biz direkt alsaydık istemezdim,çünkü ne olacağı belli değildi.Ama ne olacağını ve nasıl uyum sağlayabileceğini Kayseri'de kanıtlamış oldu.

Bakalım,daha sadece KAP'a bildirildi.

Yazdığım ise senin genel olarak yorumlarını severim,biraz espri katayım dedim :)

İtalya ve İngiltere'deki transfer sistemini bize getirebilecek bir TFF'ye sahip olmak isterim; sınırsız ama belli şartlar içinde yabancı transferine yani.

Bugün Feneve bir misilleme bekliyordum açıkcası. Amrabat olması daha bir anlamlı oldu.

Bu işler misilleme kafasıyla yürümez.

Hele Galatasaray'da hiç yürümez. Takımın ihtiyaçlarına bakılır sonra da gereken yapılır.

Ezik miyiz biz Fener futbolcu transfer etti diye biz de edicez. Onlara mı bağlı bizim transfer politikamız.

O açıdan tesadüften ibaret bir olayı bence yanlış açıklamışsın renkdaş.

Bakalim bu sene ne olacak.Terimi ve ekibini tam yetkili yanliz birakmislar transferde,en son Canaydin yapmisti oyle sonuc facia olmustu.Gecen sene bile baskan ve diger yoneticiler karismisti gerek Muslerada gerek Elmanderde olsun.Bu sene tek yetkili Terim ,umarim kapris ,inat yapmaz dogru kararlar verir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt