# Nordin Amrabat - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nordin Amrabat

Cevap: # Nordin Amrabat

kalou denen yararsızdan yüz kat iyi.

kendisi cok begendim bir futbolcu.

inşallah alırız,alınmalıda

alırız alırız diyorsunuzda kayserispor bu herifi 10'dan aşağı okutmaz biliyorsunuz kayserisporun ne kadar paragöz olduğunu

Bence gelmesini istemeyenler oyun tarzından çok geleceği takıma baktıkları için gelmesini istemiyorlar. Geçen sene de Emenike Karabükte oynuyor diye bir çok kişi Emenike' mi, Emenike iyi futbolcu olsaydı Karabük gibi bir takımda mı oynardı gibilerinden laflar söylüyor, fener alırken de gidip bu herife 8 milyon verilir mi diye gülüp eğleniyorlardı. Adam şimdi Avrupa' nın en iyi kulüplerinin takibinde.

Bence gelmesini istemeyenler oyun tarzından çok geleceği takıma baktıkları için gelmesini istemiyorlar. Geçen sene de Emenike Karabükte oynuyor diye bir çok kişi Emenike' mi, Emenike iyi futbolcu olsaydı Karabük gibi bir takımda mı oynardı gibilerinden laflar söylüyor, fener alırken de gidip bu herife 8 milyon verilir mi diye gülüp eğleniyorlardı. Adam şimdi Avrupa' nın en iyi kulüplerinin takibinde.

Gelmesini istemeyenlerden birisi benim.Ama açık söyleyeyim aklımdaki şeyleri yazmışsın Levent abi.

Geçenki Fener maçının tamamını seyretmedim ama Amrabat'ın pozisyonlarını gördüm.Düşündüğümden daha aklı başında bir futbolcu gibiydi.O yüzden eskisi gibi istemiyor değilim ama yine de Şampiyonlar Ligi'nde yapabileceklerinden şüpheliyim.

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Amrabat’ın 2012-2013 sezonunda da Kayserispor forması giyeceğini açıkladı. Devre arasında Galatasaray’ın ciddi şekilde istediği, şimdi ise adı Fenerbahçe’yle anılan Faslı yıldızın kesin olarak takımda kalacağı belirtildi. Hurma, “Teklif gelse de Amrabat bizle olacak. Hedefimiz büyük. Kadromuzu daha da güçlendireceğiz” dedi. Hurma Fenerbahçe maçıyla ilgili olarak da, “Eğer hakem faulleri verse, yarı finalde biz olurduk” diye konuştu.

Üst Alt