NTV Spor: Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor! - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NTV Spor: Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: NTV Spor: Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor!

hala Rijkaard ı isteyenler varsa futboldan anlamıyor derim onlara..Rijkaard Türkiye de yapamaz çünkü burada sistem felan işe yaramaz sert futbol,motivasyon,hırs(gaz) gerekiyor.Rijkaard hazır takıma liverpool gibi takımlarda başarılı olur...

Liverpool'a da hazır dedin ya gerçekten uzatılacak bir konu yok ortada.

hala Rijkaard ı isteyenler varsa futboldan anlamıyor derim onlara..Rijkaard Türkiye de yapamaz çünkü burada sistem felan işe yaramaz sert futbol,motivasyon,hırs(gaz) gerekiyor.Rijkaard hazır takıma liverpool gibi takımlarda başarılı olur...

Zaten özellikle Türk futbolcuların profesyonel olmamasından dolayı o saydığın etkenlere ihtiyaç duyuyor. Ama artık Gaz futboluda biryere kadar ilerliyor çağımızda.

liverpoolun şimdiki futboluna hazır demiyorum.klup yapısı ve oynadıgı lig için hazır dedim..orda futbol sistem konuşuyor,bizim liğimizin ne yazıkkı mahalle futbolundan farkı yok.takımlarımızın avrupadaki hallerinden belli olmuyormu sizce..

Yaptigin yoruma mi üzüleyim, yazdiklarina inanmana mi bilemedim. Rijkaard, Schuster, Hiddink gibi adamlar fazla bize, biraksinlar kendi batakligimizda bogulalim, halimizden memnunuz anlasilan. 10 yilda 1 büyük turnuvalara katiliriz, 20 yilda 1 bir takimimiz sampiyonlar liginde ceyrek final oynar, biz de ömrümüz boyu övünürüz bunlarla, nasilsa biz futbolu herkesten iyi biliyoruz.

Son dakika... Pinar Argun'a göre Hakan Sükür ile anlasma saglanamadi, ibre tekrar Fatih Terim'e döndü...

rijkaard ve nesken egerki gonderilecekse ki hic istemiyorum gitmelerini beni anca co adriaanse ,Dick Advocaat,Louis van Gaal keser kimse kusura bakmasin

Şu takımı sabote edenler giderse herşey çok daha iyi olacak.Ama Hakan S.D. olarak lazım.Geçen sene bu işleri Haldun Üstünel yapıyordu.Bu sene de Hakan Şükür yapar.

valla keşke gerets gelse nerde o günler ama ihtimal yok bence.ayrıca en büyük korkum hagi ve hakan şükür arasında otorite çatışması olması...ikisi de otoriter ve güç kullanmayı seven insanlar...

Fatih Terim, Hakan Şükür,Hagi, Abdullah Avcı gibi sevdiğimiz hiç kimse kabul etmez inşallah...Etmez de bu yönetim daha aciz durumlara düşüp gider. Yıllarca medya gücünü kullanarak ekranlarda kötü gösterip takımdan uzaklaştırdığı, söz verip turmadığı, parayla taraftar tutturup Arda'dan Rİjkaard'a aleyhte tezahürat yaptırdığı durumların aynısını yaşar.

Tugayda kabul etmemişti galiba bu teklifi. Normal kimse bu yönetimin çukuruna girmek istemez. Çünkü yanlış işler oluyor Galatasaray yönetimde. Çok başı boşluk var.

Bizi gelen hiçbir isim kurtaramaz. Hayal görmeyelim. Bu sezon bir şekilde td yeni geldi oynamalıyız, kendimiz göstermeliyiz ve takımda kalmalıyız amacıyla bazı futbolcular iyi oynamaya çalışabilirler. Fakat gelecek yıl gene aynı sorunlar olacak. Galatasaray kadro değişimine gitmediği sürece hiçbir şekilde kalıcı başarı elde edemez.

Hakan Şükür gelirse bu sefer de yabancı futbolcular oynamayabilir, Hakan vizyon olarak , duruş olarak sportif direktörlük yapacak birisi değil. Adnan Sezgin, Hakan Şükür, çalışan ve gelmesi planlanan isimlerin hepsi şaka gibi.. Zaten Hakan'ın konuşmalarının alt metninde sürekli bir yabancı düşmanlığı var. O mandalitede birisi Galatasaray'a fayda sağlayamaz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt