# Nuri Şahin Real Madrid yolunda ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nuri Şahin Real Madrid yolunda !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Nuri Şahin l Real Madrid

Heh bunu diyorum iste. Daha iyileri varken Xabi'yle oynamak sacmalik. Basip parayi alin, yoksa daha cok cekerliz Barca'dan.

sweins... gerek yok bence. De rossi ve Nuri orta sahaya ilaç olur. Sürpriz olup Gerarrd olsa süper olur ortaya.

Forvet için ise Rooney 10 numara olur.Ama manunun satacağını zannetmiyorum.

sweins müthiş bir b2b real orta sahasını uçurur deli gibi koşuyor adam. modric nasıl olur sizce?

sweins ve Rossiyi getirdiniz beyler , Alonso,Granero,Gago,Lass,Nuri,Khedir bunlara ne olucak :D

Türkiye icin müthis olur. Cok da sevinirim. Yakisir Aslana. Orda kendini gösterecegine de eminim cünkü Nuri Özil´den daha kaliteli bir futbolcu. Gülenler olabilir ama ben Nuri´nin kesinlikle daha iyi bir futbolcu oldugunu düsünüyorum. Almanya Milli Takiminda oynasaydi, Löw Özil´i degil, Nuri´yi tercih ederdi.

schweinsteiger cuk oturur...

ayrica schweinsteiger'i alirsas real, khedira, schweini ve özil ile alman milli takiminin omurgasini almis oluyor :)

cok saglam bir orta saha olur...schweini'yi basip parayi almalari gerekiyor. müthis bir oyuncu.

nuri reale giderse artık türk diye büyük takıma transfer edilmiyoruz sözü tarih olur çıkıp oynarsan alıyorlar işte arkadaş.

Seneye Madrid, De Rossi ve Nuri ikilisini birden alabilir. Geçtiğimiz günlerde Marca, Mourinho'nun, De Rossi'yi istediğini ve seneye bu oyuncunun Madrid'e geleceğini yazmıştı. De Rossi'de, kulüp başkanına takımdan ayrılmak için rest çekmişti. Seneye Madrid'in, kaliteli orta sahalara çok ihtiyacı olacak. De Rossi, en büyük istekleri ama Nuri'yi neden alıyorlar anlamadım.

Bastian'ı almaları çok zor beyler. Bayern Munih oynattığı adamı satmaz kolay kolay. En son kimi satmışlardı hatırlamıyorum bile. Ancak alsalar müthiş bir hamle olur gerçekten. Şu an en iyi üç ortasahadan biri Bastian.

De Rossi'yi unuttum bak ama Roma zamanında Totti'yi vermemişti, bayrak adamlarını satmıyorlar kolay kolay. Bastian işi daha zor, bu sene takımdan ayrılmayacak deniliyordu. Bayern Munih kolay kolay oynattığı oyuncuyu satmaz.

Real'in şu anda Xavi, İniesta ve Messi üçlüsü haricinde alamayacağı topçu yok. Parayı bastırıp alırlar. Bana göre Madrid'in şu an 4 transfere ihtiyacı var. Stoper, ön libero, orta saha ve forvet.

bence nuri real'e gitmemeli.

nerede oynayacak ki ?

özil varken forma kapamaz.

ön libero zaten oynayamaz.

nuri ileriye dönük oynamali ve özil oldugu sürece zor. tabi mourinho özil'i sola cekip nuri'yi orta da düsünüyorsa farkli. ama sanmiyorum.

Real'in şu anda Xavi, İniesta ve Messi üçlüsü haricinde alamayacağı topçu yok. Parayı bastırıp alırlar. Bana göre Madrid'in şu an 4 transfere ihtiyacı var. Stoper, ön libero, orta saha ve forvet.

Öyle değil işte.Real Madrid'in parayla alamayacağı oyuncu yok ama,birde alacağı oyuncunun oynadığı takıma bakmak lazım.Mesela Chelsea Lampard'ı satar mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt