# Nuri Şahin Real Madrid yolunda ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nuri Şahin Real Madrid yolunda !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Nuri Şahin l Real Madrid

Xabi Alonso'yu neden kessin ki? İkisi birlikte oynar bence. Önyargılı da davranıyoruz üstlik. Mesut gelmeden önce de bu tarz yorumlar vardı ama, sahada en güzel cevabı verdi.

Xabi Alonso'yu neden kessin ki? İkisi birlikte oynar bence. Önyargılı da davranıyoruz üstlik. Mesut gelmeden önce de bu tarz yorumlar vardı ama, sahada en güzel cevabı verdi.

Xabi Alonso Madrid'lik topcu degil. Adam cok kötü. Barcelona'yi gecmek istiyorlarsa, citayi yükseltmeleri lazim. Xabi'yle falan olmaz.

Barca'ya gitse :D Mesut Madrid'de, Nuri Barca'da, Arda Atlitico'da. Çok güzel olur :)

Kesemez işte ama Mourinho o ikisi ile çıkmaz ortasahada bence. Arkada defansif yönü yüksek bir adamla oynamayı benimsemiş birisi sonuçta ha değiştirir mi tarzını olabilir ama pek sanmıyorum.

İki maç kötü oynadı diye adamı kötü topçu yapmak sadece bize özgü sanırım. Xabi'yle olmaz, Nuri'yle olur değil mi ? Lesh.. :(

Yahu ilk macla ne alakasi var? Ben tüm maclarini izledim neredeyse Real'in. Barcelona'ya kafa tutacak bir kadro istiyorlarsa, Xabi ile falan olmaz bu isler. Nuri genc sans taninabilir, Mesut gibi cikma ihtimali yüksek.

Bende pek beyenmem Xabi Alonsoyu , hele İspanyada Fabregasın yerine o oynadığı zaman çıldırırım :D

Yahu ilk macla ne alakasi var? Ben tüm maclarini izledim neredeyse Real'in. Barcelona'ya kafa tutacak bir kadro istiyorlarsa, Xabi ile falan olmaz bu isler. Nuri genc sans taninabilir, Mesut gibi cikma ihtimali yüksek.

Barca ile kafa tutmanın isim ile alakası yok ki. Defansa Thiago Silva,orta sahaya Essien gelse pek birşey değişmez Inıesta,Xavi,Messi,Pique gibi adamlar bırakana kadar.

Alonso,Mascherano ikilisi takımdan gittikten sonra Liverpool'un hali ortada.

Mourinho,Diarra Alonso Nuri üçlüsünü oynatırsa olur.

Kesemez işte ama Mourinho o ikisi ile çıkmaz ortasahada bence. Arkada defansif yönü yüksek bir adamla oynamayı benimsemiş birisi sonuçta ha değiştirir mi tarzını olabilir ama pek sanmıyorum.

Bu sene 4-2-3-1 oynadı Madrid. (4 Barcelona maçı haricinde) Sistemi de değiştireceğini sanmıyorum seneye kolay kolay. Zaten Alonso, defansa yakın da oynar.

Nuri - Alonso

Ronaldo - Kaka - Di Maria​

;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt