Nurullah Sağlam: "G.Saray devreye girince..." - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nurullah Sağlam: "G.Saray devreye girince..."

Cevap: Nurullah Sağlam: "G.Saray devreye girince..."

Ulan şu MİY yöneticilerinden felan nefret ettim ha,bunlar yüzünden Galatasaray taraftarında MİY'e karşı bir antipati oluştu.

Tabi tabi siz alacaktınız hatta Keita bile razıydı. Galatasaray devreye girince olmadı.Kimi kandırıyor bunlar ya...

Nurullah hoca iyidir, kötü birsey'de dememis zaten. Abdullah Avcı ile birlikte hakettigini bulamayan bir degerimiz.

hala ümitli adama bak ya futbolcu bize gelmek istiyor bizde onu istiyoruz parayıda mersin bizden çok verecek değil ya yani kısacası keita ya bizim yada al saddın :D

sen keitaya yillik kaç lira vericektin MIY??? kulubu ile anlasmak transferi bitirmez aga,

sen oyuncuya verecegin paradan bahset,

Fener de dahil olmak üzere hiçbir takımı hiçbir sebepten ötürü küçük görmek istemiyorum ama akıl var mantık var; sadece 1 sene önce 8 milyona satılmış, kendi aldığı para da ortada olan bir ismi kiralık dahi olsa, lige yeni çıkan ve bütçesi belli olan M.İ.Y.'nun kadrosuna dahil olması çok gerçekçi gelmiyor bana. Yani maddi açıdan bünyesi kaldırmaz...

Stancu olayında da bunlar başroldü dimi. Bu kafayla Keita'yı değil hava alırsınız

Üst Alt