NVIDIA GeForce® NOW™ - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NVIDIA GeForce® NOW™

Pc kaldirir mi emin olamadığımdan şimdilik uzak duruyorum
GeForce Now sistemini mi kaldırıp kaldıramayacağından emin değilsin yoksa internetin mi yetmeyeceğinden şüphe ediyorsun? Sistem gerektiren bir şey değil, mobil cihazla bile bağlanıp AAA kalite oyunları telefondan oynayabiliyorsunuz. İnternet bağlantısı olan bir cihaz olması yeterli. ortalama 20-25mbit stabil bir internet ile fena sayılmayacak bir kalite sunuyor. 50mbit ve üstünde ise gayet iyi ♥

GeForce Now sistemini mi kaldırıp kaldıramayacağından emin değilsin yoksa internetin mi yetmeyeceğinden şüphe ediyorsun? Sistem gerektiren bir şey değil, mobil cihazla bile bağlanıp AAA kalite oyunları telefondan oynayabiliyorsunuz. İnternet bağlantısı olan bir cihaz olması yeterli. ortalama 20-25mbit stabil bir internet ile fena sayılmayacak bir kalite sunuyor. 50mbit ve üstünde ise gayet iyi ♥

Watch Dogs: Legion denedim fena değil

plmpnxw.jpeg

Haklısın aslında ama kütüphanesi epey zayif
Katılıyorum ama büyümeye devam ediyor. Ne olursa olsun faydalı bir sistem. Bizim gibi donanım almanın çok zor olduğu, alım gücü düşük ülkeler için büyük fırsat. Oyunlar bu kadar pahalıyken Game Pass'in bu sisteme dahil olması inanılmaz bir şey. En büyük sorun mod severlere mod kullanma imkanı vermiyor, Steam atölye desteği yoksa modlu oynayamıyorsun doğal olarak. Stream, cloud servisler giderek büyüyor, geleceğin bir numarası olacak gibi görünüyor

Üst Alt