O Değil de Başkan Hani Transferler? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

O Değil de Başkan Hani Transferler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: O Değil de Başkan Hani Transferler?

saat gün ne diye veriyor ki yok hepsini beraber açıklayacaz falan mantıklı birşey mi bittiyse çıkılır söylenir showun ne luzumu var... Galatasarayın böyle küçük reklamlara ihtiyacı var mı sanki devleri getirecek hee

Lan 3 temmuz olsa ne olur 27 temmuz olsa ne olur? Melo-Hamit-Assaidi-Alper ve bir de forvet alınsın da isterse 9 Eylül'de alınsın.

Nerenizle okuyorsunuz yazdıklarımı anlamıyorum... Leşci diyenler bilerek 00,00 da açtı diyenler bile var... Hakikaten yuh...

Kalın kalın yazayım ki iyice idrak edilebilsin

Benim yönetimi eleştirdiğim yok, transfer politikasını eleştirdiğim yok hatta geçen yıl son 10 yılın en iyi transfer politikasıydı %90'ı başarılı geçen yıl, bu yılda öyle olacak şüphem yok.. Finalsal vs konularda zaten gelinen nokta ortada...

Bir daha yazıyorum BENİM ELEŞTİRDİĞİM NOKTA TRANSFER YAPILMAMASI DEĞİL BÖYLE SAÇMA TARİH VERMELER, İKİ GÜNDE BİR ÇIKIP TRANSFER AÇIKLAMASI YAPILMASI,TARAFTARI BEKLENTİYE SOKMAK gerek yok böyle şeylere...

yabancı transferleri o kadarda kolay olmuyor.futbolcuyla anlaşsan eşi sorun çıkarıyor.birde iki üç tane menejerleri var para kazanmak için uğraşıyorlar.Basına isim sızdımı futbolcuya başka takımlarda talip oluyor. ama Galatasaray da transfer bitmez. faruk süren adnan polat ali dürüst.

Ünal Aysal ise. Sarı saçlı kırmızı gözlü bi futbolcu var hayallimde. 33 şubata kadar bu iş biter.Galatasaray kaç paraya transfer yapması gerekiyorsa o kadar paraya yapar.(sınır yoktur) Terim yüksek bütçeli transfer istemiyor.Hamit fedakarlık yapmalı.Melo fedakarlık yapmalı ama transferde para sınırımız genede yok.

Müsterih olunuz. :D

Çok güzel noktalara değinmişsin madem paramız var Melo'dan neden maaşını indirmesini bekliyoruz?

Lan 3 temmuz olsa ne olur 27 temmuz olsa ne olur? Melo-Hamit-Assaidi-Alper ve bir de forvet alınsın da isterse 9 Eylül'de alınsın.

Yahu sorun o değil işte. Sorun, başkanın bu tip açıklamalarla taraftarı beklenti içine sokması. 25 Haziran haftası diyorsan, söz verdiğin gibi bu hafta içinde açıklayacaksın bütün transferleri. Veya en baştan hiç böyle sözler vermeyeceksin.

Yahu sorun o değil işte. Sorun, başkanın bu tip açıklamalarla taraftarı beklenti içine sokması. 25 Haziran haftası diyorsan, söz verdiğin gibi bu hafta içinde açıklayacaksın bütün transferleri. Veya en baştan hiç böyle sözler vermeyeceksin.

Yani yapma açıklama da istersen hiç transfer yapma...

yuh diyorum bu gibi taraftarlara aziz kulübü ne hale getirdi verdiği sözlerin hiçbirini tutmadı ama hala arkasında bilmem kaç milyon taraftar var bizim başkan verdiği 1 sözü tutamayınca saçma sapan yorumlar saçma sapan konular

Çok güzel noktalara değinmişsin madem paramız var Melo'dan neden maaşını indirmesini bekliyoruz?

Bence kesin Terimden kaynaklı bi durum.Başkaları yönetimden dolayı oldugunu düşünebilir ama.Ben Terimin transfer konusunda tek söz sahibi oldugunu düşünüyorum.3,5 almasın 3 alsın. 8 milyon bonservis çok 3 verin tarzı durumlar yani.Terim en iyisini bilir diyelim.

reiz açıklama yapsın ne olacak ya? bunun borsa manüpilasyonu var şusu var busu var, siz takmayın kafanıza yapılır stunner tranferler :ka21:

sakin olun biraz nedir abi bu konular.bu yönetim bizi küllerinden dogurttu ..az daha sabır

şunu anladım ki bizim başkan sandığım kadar zeki bi adam değil

yaptığı açıklamalar 20 sene öncesinin açıklamaları

yok yıldız alıcaz yok şu zaman biter bu zaman biter

bitiremeyeceksen bitiricem demiyceksin

şunu anladım ki bizim başkan sandığım kadar zeki bi adam değil

yaptığı açıklamalar 20 sene öncesinin açıklamaları

yok yıldız alıcaz yok şu zaman biter bu zaman biter

bitiremeyeceksen bitiricem demiyceksin

zeki olmadıgından 40 bin kombine satıyoruz abi.140 loca da cabası

adamın zekası ortada. adam 0 dan imparatorluk kurmuş. bizim başkan cok tezcanlı hemen agzına geleni söylüyor. sorun orada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt