O Salonu Biz Hak Ediyoruz ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

O Salonu Biz Hak Ediyoruz !

Cevap: O Salonu Biz Hak Ediyoruz !

o salonu biz hakediyoruz cümlesi komik.o salon onların(ülker sponsorluğunda olsa bile)ha bizde yeni bi salon istiyoruz desek daha doğru olur.başlık bana antu angutlarının başlığını hatırlattı...

ülker'in salonu modern temiz güzel görünüyor ama Abdi İpekçi'deki o bütünlüğü havayı orada yaratamazsın, salon çok bölümlü olmuş, her yer parça parça, TV'den izlerken ışıklı reklamlardan dolayı üst katlar kap karanlık görünüyor. Bir tiyatro ortamı var seyirciler maçın içinde değil.

Mesela milli takım oyunularının ülker salonu yerine çoğunlukla Abdi İpekçi'yi tercih edeceklerine eminim.

TV'den basketbol maçlarını izleyen tarafsız biri Abdi İpekçi'deki atmosfere hayran kalır.

Eğer Galatasaray yeni salon yaparsa umarım ülker salonunu örnek almaz. Model olarak Abdi İpekçi örnek alınmalı.

ali sabancı ile konuşulmalı kendisi iyi bir galatasaraylı pegasus bize sponsor olsun en lüksünden bir salon yaptırsın ismi 15-20 yıl pegasus arena olarak kalabilir. sonuçta ali sabancının aklına yatar thy eurolegue sponsoru bende basketbol salonu yaparak onların sponsor olduğu turnuvada kendi reklamımı yaparım diyebilir kafaya almak lazım reyizi.

Projesini ben bedava çizerim, kar ederiz:)

Başkanın planları arasında var diye biliyorum.

Neresi olur bilemem ama güzel bir salon yapılacağını düşünüyorum.

Bu arada Ülker Arena'nın ve Topuk Yaylasının paraları nerde geldiği belli.

Bize Toki malı diyenler,meğer hırsızmış haberimiz yok.

Projesini ben bedava çizerim, kar ederiz:)

Başkanın planları arasında var diye biliyorum.

Neresi olur bilemem ama güzel bir salon yapılacağını düşünüyorum.

Bu arada Ülker Arena'nın ve Topuk Yaylasının paraları nerde geldiği belli.

Bize Toki malı diyenler,meğer hırsızmış haberimiz yok.

Öyle ama adamlar öyle güzel kullanıyor ki medyayı(zaten medya da meğilli); adımız 9'a bir çıkıyor,daha sonra 8'e indirebilene aşkolsun. Nasıl cahil adam ile laf yarıştırılmazsa, futbolda da Fenerbahçe ile laf yarıştırılmaz.

TT Arena'nın karşılığı ASY arazisiydi; peki Ülker'in Arena'sının karşılığı ne ? Ben söyleyeyim Ataşehir'de karşılıksız devlet arazisi temini. Esas peşkeşin alası burada yapıldı ama ne bizim medyada, ne de insanlarda ses seda yok. Eğer Galatasaray aynı şekilde bu durumda olsaydı,burnumuzdan getirilirdi.

Tabi salonumuzun olmasi prestijli olur da, Istanbul´da 20 tane üst düzey salonun olmasi avantaj mi olur dezavantaj mi olur bilemedim. Cogu kullanilmadigi zaman ülkeye zarari olacak. Ayrica yapilacaksa da en iyisi yapilmali. Salon yaptik diye 5.000 kisilik salon yapmasinlar.

Abdi Ipekci´yi bende seviyorum. Nasilsa sadece biz kullaniyoruz

Adamlar şimdi bir de şimdiki Kenan Evren Lisesinin yerine 5.500 kişilik voleybol arena ve alışveriş merkezi yapacaklar. Öyle ya da böyle İstanbul'un en güzel yerinden arsaları bir şekilde kapatabiliyorlar. Biz de kapatalım anasını satim ya. Özellikle arsa, ihale konular Türkiye'de hep böyle dönüyor. Doğrucu Davut olmanın bir manası yok.

Edit: Kenan Evren Lisesi alınırken dönen dolaplar da burada : https://www.turkboard.com/kenan-evren-lisesi-ranti-vt97561.html

Ne gerek var satın almayı falan baska takım mı var zaten kullanan. Kullanım hakkı 49 yıllıgına bizim olsun tarzında birsey anlasma yapılabilir.

Salonun tüm kullanım haklarını(maç, konser, kongre, diğer takımlara kiralama vs.) 49 yıllığına kiralamak yeni bir salon yapmaktan pahalıya gelebilir. Ki zaten o salonun faydalı ömrünün 50 yıl olduğunu sanmıyorum.

Üst Alt