O Şimdi Asker l Emrah Arslantürk


1.Jandarma Er Eğitim Taburu AYDIN !!;)"

Allah'ın izni ile 17 ve 20'si arasında 15 Aylık Vatan'ı görevimi yapmak için askere gidiyorum..

Hepiniz Allah'a emanet olun ve kendinize iyi bakınÖğrendiğim kadarı ile aydın iyi yermiş..Askerlik rahatmış..Üstelik jandarma olmam avantajmış..Birde dağıtımları Turizm bölgesine yapyorlarmış:;),Hayırlısı olsun !!
 
Cevap: O Şimdi Asker l Emrah ArslantürkHayırlı tezkereler Allah kazadan beladan korusun güle güle gidip gelmeyi nasip eylesin. Kısa dönem mi? Kardeşimde 12'sinde asker.
 
Cevap: O Şimdi Asker l Emrah ArslantürkMehmet Abi@15 Aylık Asker !!17 ve 30'u arası şubeden sevk kağıt'ımı alacakmışım.
 
Cevap: O Şimdi Asker l Emrah ArslantürkAydın çok güzel ve oldukça sıcak bir yerdir. Ocak'ta ben ısparta'da karlar arasında montla gezerken aynı gün Aydın'a gittiğimde T-shirt'le dolaşmıştım;)Hayırlı tezkereler kardeşim.
 
Cevap: O Şimdi Asker l Emrah ArslantürkAydın'a gidenler acemilikte ordan ayrılmak istemiyormuş..Komutanları falan çok iyimiş..Net olayı falan varmış:DNette iyi kuyruk oluyormuş:D,Dagıtımlarda iyi yerlermiş;),Hakkımızda Hayırlısı olsun..İnsallah renkdaşlar..Şu güzel takımı busene göremicem..Artık izinlere kısmet..
 
Cevap: O Şimdi Asker l Emrah ArslantürkTagınızı da bir süreliğine değiştirdim, size hayırlı teskereler, arada haberlerinizi esirgemeyin...
 
Üst Alt