Odyakmaz: "F.Bahçeliler maçı vermemizi istediler" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Odyakmaz: "F.Bahçeliler maçı vermemizi istediler"

Cevap: Odyakmaz: "F.Bahçeliler Maçı Vermemizi İstediler"

Mehmet Ali Aydınlar: Bu sözlerin Mecnun Odyakmaz'dan çıktığına emin değiliz. Odyakmaz'ın ses tellerini eğer olmazsa DNA'sını kozmik odada inceleyeceğiz. Şuan için elimizde henüz delil yok, Ayrıca NASA ile ortak çalışıyoruz Odyakmaz'ın sesleri ağzından çıkmadan önce değiştirilmiş olabilir.

suçlular arasında satış başlamış

nefsi nefsine dönemi başlamış

o zaman yakında teker teker birbirlerini ispiyonlar bunlar

--benim en komiğime ve sacma gelen..bülent uygunun cafede zarf alırken yanında 2 sivil polisin olması...sivil polislerde salak ya ne olduğunu anlamıyorlar zarfın içinde...polis senin ne yapcağını anlamışki senden önce cafeye oturmuş

Yüzde 1 Bile Şerefiniz Varsa veya kaldıysa Düşürmeyinde Görelim...

eğer gerçekten itiraf ettiyse aziz yıldırıma bu şarkı gelsin

[video=youtube;NsrdeIVdfWE]https://www.youtube.com/watch?v=NsrdeIVdfWE[/video]

tsyi ortaya atmis mal feneri kurtulsun diye ama yemezler konusmayayim derken ötmüs herseyi

Yanliz Korcan'in arabasi emniyet tarafindan ailesine teslim edilmis,buyuk bir ihtimalle serbest kalir.

Mecnun zaten $ike disinda baska bir davada hapis cezasi aldi,ondan ötmüs.

Akşam Beyaz Tv de Feridun Niğdelioğlu,Aziz Yıldırım'ın 10 güne çıkıp herkesle hesaplaşacağını söylemiş.

Bu haber yapıldı sonra avukat yalanladı, sonra Serhat neyse avukatla ters düşmeyelim şimdi Mecnun'nun açık söylememi istemediği şeyler de var dedi.

Sonra Ahmet Çakar'ın programında bir adam, kulağımda duydum dedi. Ahmet Çakar bu teklifi yapan adamı dahi tanıdığını iddia etti.

Bu karışıklığı şöyle yorumladı Ahmet Çakar;

Mecnun Odyakmaz, son yasa değişim hamleleri ile, büyüklerin aradan sıyrılıp ihalenin kendisine kalacağını hissetti aylarca süren gerginlik sonucu da çözülmeler başladı.

Bulent uygun'un açıklamaları izleyemedim.

Özet geçebilir mi biri?

Bulent uygun'un açıklamaları izleyemedim.

Özet geçebilir mi biri?

Bülent bir şey demedi, ben 750 bin liraya cami yaptırdım, 200 bin liraya maç sattı diyorlar falan diyor. Değişik bir şey demedi.

Ha değişik olarak şey dedi, bu olaylar olmasa şimdi milli takımın başında ben olurdum dedi. Tabii içerisi zor kafa gidip geliyor bir noktadan sonra.

Bülent bir şey demedi, ben 750 bin liraya cami yaptırdım, 200 bin liraya maç sattı diyorlar falan diyor. Değişik bir şey demedi.

Ha değişik olarak şey dedi, bu olaylar olmasa şimdi milli takımın başında ben olurdum dedi. Tabii içerisi zor kafa gidip geliyor bir noktadan sonra.

Tamam Saol.

Her konuda geri kalmış ne kadar b.ktan bir ülkede yaşadığımı bu şike operasyonunda daha iyi anladım.

Kimse bana bu ülkenin adaletli olduğuna inandıramaz.

Üst Alt