Öfkenizi Nasıl Kontrol Edersiniz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Öfkenizi Nasıl Kontrol Edersiniz

Ben kısa huylu bir insanım. Nedeni göz önünde bulundurulmayacak kadar küçük olsa bile öfkelendim. Kontrol edemiyorum ve doğal olarak benden geliyor. İçimde öfke tutmaya çalışırsam çok rahatsız olurum çünkü şiddetli başım ağrıyor ve hayal kırıklığım var. Öfkemi bırakmak zorundayım. Bu yüzden bağırmalıyım, azarlamalıyım veya daha yüksek sesle bağırmalıyım. Genellikle soruna neden olan kişiyi yenmem gerekir. Ama bunu yapmamam için kendimi kontrol ediyorum. Kızgın olduğumda kendimi nasıl değiştirdiğimi gördüm. Kızgınken nasıl tepki veriyorsun

Pek kontrol edemiyorum açıkcası. Askerde zirveye çıkmıştı bu problemim.

Ama "yanımda zarar görmeyeceğini istediğim biri olursa" biraz olsun diniyor öfkem.

dalga geçebilirsiniz belki ama çözüm masturbasyon.

aldığım veya alacağım her zor karar önce gidip masturbasyon işlemini uygularım. eğer bunu uygulamazsam beynim kontrolüm dışında kararlar verebilirim.

gençlere tavsiyem iş görüşmesi olsun, sevgiliyle buluşmalardan öncesi olsun hatta kız istemeye bile gitseniz. kayınpederden müsaade isteyip gerekli işlemi gerçekleştirin.

kararınız hala mantıklı geliyorsa ilk düşündüğünüzü uygulayın. "bu kavga bile olsa"

dalga geçebilirsiniz belki ama çözüm masturbasyon.

aldığım veya alacağım her zor karar önce gidip masturbasyon işlemini uygularım. eğer bunu uygulamazsam beynim kontrolüm dışında kararlar verebilirim.

gençlere tavsiyem iş görüşmesi olsun, sevgiliyle buluşmalardan öncesi olsun hatta kız istemeye bile gitseniz. kayınpederden müsaade isteyip gerekli işlemi gerçekleştirin.

kararınız hala mantıklı geliyorsa ilk düşündüğünüzü uygulayın. "bu kavga bile olsa"

Yine seks hikayesi mi yazıyosun Doruk

sinirlendiğimde askerde olduğum zamanları düşünürüm..
orda özgürlüğün ne kadar önemli birşey olduğunu anlıyorsun..
birisiyle kavga etmem.

bazen de hastanelerde zor durumda olan insanları düşünürüm

hapishaneleri düşünürüm..

Tüm bunların ışığında bazen ufaktan parlasam bile kendimi dizginlerim.

Hayatta hiçbirşey için üzülmeye de sinirlenmeye de değmez..
Kısa süreli sinirlenseniz bile hemen dizginlemeye çalışın..

İlkokulda bir çocuğu haşat ederken malum bölgesine vurmuştum. ''Olum patladı galiba b.ku yedin'' demişti arkadaş. O günden beri daha sakinim.

Bu yüzden dayak yediğim de olmuştur, ezildiğim de. Travma oldu resmen bende birine zarar verme korkusu. Gerçekten şaşırtıcı şekilde sakinim.

Geçmiş olsun öncelikle.. Benim tavsiyem sinirinizi etrafınızdaki kişilerden veya eşyalardan çıkarmanız. Gerekirse gece vaktinde evde bağırın, ben bağırıyorum ve sinirimi çıkarıyorum, çünkü sonradan yavaş yavaş kontrol edebiliyorsunuz. Bazen evde gece vaktinde duvarları yumruklarım veya bilgisayara falan yumruk attığım çok ölmuştur. Evde 2 tane bilgisayae kasası kırmıştım ve üçüncüsü yakımda gelecektir. Sizde uygulayın tavsiye ederim. Benim arkadaş kendiside yıllardır uyguluyor ve komşularından ses soluk çıkmıyor, millet alışmış nasıl olsa yani

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[QUOTE = "Şükrü ERDEN, post: 11735498, member: 10279"]
lots of sex
[/ QUOTE]
I've heard this before. Sex relieves anger because it produces hormones that bring happiness. Scientifically, this may be true, but I don't think it will work well when we're angry

Su hayatta tek sinirlendigim kişi nadir de olsa hanım oluyor ama o da bir süre uzaklaştı mi ya da sessiz kaldı mı sinirim geçiyor Sinirli kişilere denk gelmek istemem patron, komşu, iş arkadaşı, trafikteki sürücü falan denk gelirsem de kaçmayı yeğlerim ama bu seferde karşi taraf kendini bir bok zannederse hakkını bildirmek lazım özellikle de hakliysan yalnız seks olayı bir gerçek boşalmak deşarj olmak lazım

Üst Alt