öğrencilere ağzınızı yüzünüzü dağıtırım diye seslenen öğretmen | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

öğrencilere ağzınızı yüzünüzü dağıtırım diye seslenen öğretmen

Nefret söylemi yapmış hadi öğretmen kızar eder neyse de oraya çıkıp hepsine hakaret etmesi aşırıya kaçmış soruşturma açılır ama görevden alınır mı bilmem

çocukla ugrasmak zor aga. bazen servis oluyor sınıflara gidiyorum harbi pataklayasim geliyor bir kaçını. ki çocuk sevdiğimi düşünürdüm.
okul temizliğinden sorumluluk meselesi de yedikleri içtikleri şeyleri oldukları yere bıraktıkları için ona istinaden söylediği bir şeydir. aileden yetişememenin sonucları bunlar. birey kendini yetiştiremediği için gelecek nesilleri nası yetiştirsin. ailesinden ne görüyorlarsa öyle davranıyor cocuklar.

gene de kendini kontrol edemeyen bu cocukları oldukları gibi kabul edemeyen, çocukların gelişimine katkı sağlayamayacak, tahammülü olmayan öğretmenleri görevi bırakmanın da bir seçenek olduğunun bilmesi gerekir. bu görev için canla başla çalışıp atama bekleyenler var çünkü.

gene de 30 40 snlik videolarla yıllarını bu mesleğe vermiş bir çok insanın hayatına dokunmuş insanları asıp kesmeye gerek yok.

Son düzenleme:
az bile demiş senin çocuğun oraya okumaya geliyor kimse senin götü boklu bebenin arkasını toplamak zorunda değil çocuklarına yaşadığı çevreyi temiz tutmayı öğretmeyen anne baba varken sorumluluk öğretmende değil.

Keşke eski sistem olsa öğretmenimiz bizi döverdi evde şikayet ederdik bide anamız babamız döverdi ne oldu seri katilmi olduk .

Çocuk olduklarını unutmamak gerek. Şahsen ben öğrenciye dayağa karşıyım. Benimde yeğenim 1. Sınıfa başladı. Ona bi öğretmeni vursa yada böyle çocuğu tehdit etse hamsiden kılçık ayırır gibi çıkarırım omurgasını. Kesinlikle ama kesinlikle çocuğa fiziksel yada psikolojik şiddete karşıyım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zamaninda benim lisede 5. ve 8.sinif arasi (9.sinir da olabilir tam hatirlamiyorum) her hafta baska bir sinifa temizlik görevi verilirdi. Sinif icinde görev verilen o hafta boyunca her gün 5-6 tane farkli cocugun ellerine böyle uzun cöp toplama masalari tuttururlardi. Tenefüsler sirasinda okul bahcesinde olusan pislikleri bu cocuklar toplardi tenefüs bittikten sonra 10 dakika zaman veriyorlardi bu cocuklara, tabi cöp toplama görevi verilen cocuklar seviniyordu derse 10 dakika gec girecegiz diye.

Lise 1deydim sanırım 3 kişilik arkadaş grubumuz vardı hoca bize bayağı uyuzdu bir an da gülmeye başlamıştık adam sınıfta delirdi kalem falan fırlattı bize çıkın dışarı arabamın yanında bekleyin gidecez boş tarlaya hepinizle teke tek dövüşecem lan hodrimeydan falan diye okulun koridorlarında bağırıyordu

Üst Alt