öğrencilere ağzınızı yüzünüzü dağıtırım diye seslenen öğretmen - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

öğrencilere ağzınızı yüzünüzü dağıtırım diye seslenen öğretmen

türkiye'nin leş ötesi eğitim fakültelerinden zor mezun olmuş bir cahil çomar çıkıp çocuğuma artislik yapacak he...

torpidoya sokarım onu
Ekli dosyayı görüntüle 138723
Cocuklar cicek nasilsa. Ogretmenler uyariyor, cocuk takmiyor. Disiplin cezalarini komisyonlar kaldiriyor cezayi veren ogretmen cezanin kaldirilmasinda oy kullaniyor. Ses cikarma dedikce masanin ustune cikip ergen sesle tamam hoooocaaammm diyip dolaba cikiyor. Ogrenciler suan deli dana gibi takiliyor. Veli ise hep ayni ogluma kizima yapacak bunu olduruurum o hocayi diyor. Oglunuz kiziniz okulda kucuk bir seytan gibi takiliyor o ogretmen eminim kimseye vurmamistir sadece sozunu etmistir. Linc yiyecegine evine gidince cocuklar aileleri terbiyesizlik yapmayin deseler boyle olmayacak zaten

SM-A325F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gereksiz ögretmen kutsallastirma fanlarindan degilim, cocuklari da gereksiz yere masumlastirmak ahmaklikdtir. Karinin bu denli delirmesinin hakli nedeni olabilir.

ilkokul 4 e kadar köyde okudum okul dışında bile ögretmenimizi gördükmü kendimizi toplar dikkat ederdik hareketlerimize şimdiki nesile ögretmenlik filan yapılmaz cogunun anaya babaya saygısı yok

Dayak yemesi gerekiyorsa yesin. Çocuk yapma ehliyeti olmadıkça ve birileri kontrolsüzce üremeye devam ettikçe tek çözüm ne yazık ki dayak.

Kesinlikle katılmıyorum. Dayak ve sözlü psikolojik baskı çocuk üzerinde sadece tramva yaratır. Geleceğimiz olacak çocuklara kesinlikle bunun yapılmasına karşıyım. Zaten adı üzerinde ÇOCUK. Merak edecek, soracak, tartışacak, yaramazlık yapacak. Eğer dayak vs gibi olaylarla üzerinde baskı oluşturulursa bu çocuklar ilerde daha büyük sıkıntılar yaşar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir öğretmen olarak bu işin birinci nedeni,

Okulda yüksek ihtimalle hizmetli yok, hocam çok kızgın şu an tüm okullarda hemen hemen böyle bir durum var. işkur personelleri henüz görevlendirilmedi. Zaten az sayıda alınacak söylesntisi var.

Çocuklarımız zaten temizlik imandandır felsefesine uygun olarak! iki gün sınıfı temizlemesen pislik içinde birbirlerini göremezler.
Maalesef her şey ailede başlıyor, anne baba çocuğunu einstein görüyor pamuk prensens gibi görüyor ama çocuğa kattığı terbiye ahlak sıfır.(Matematik 5 olsun yeter) Ben haftada 1 dersine girdiğim çocuğa akademik bilgi mi vereyim, ahlak mı, temizlik mi hangisi. İşte elimizden geldiğince bir şeyler katmaya çalışıyoruz ama eğitim tek ayakla olmaz.

Hep söylerim savunurum tuvalet vs tamam ancak sınıfı hizmetli değil öğrenciler temizlemeli. kendi düşüncem bu katılmayabilirsiniz. Sizin çocuğunuz çok kıymetli olabilir eline süpürge almasın isteyebilirsiniz. ama yanlış yaparsınız.

Sonuç olarak videoya dönersek
öğretmenin eline mikrofonu alıp böyle nefret kusup bu şekilde konuşması yanlıştır.

Üst Alt