# Oğulcan Çağlayan - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oğulcan Çağlayan

Ben olayin Irfan ile ilgisi oldugunu dusunmeyenlerdenim. Ogulcan'in Rize ile olan problemi sonrasi aldigi ceza falan o konuda bir durumda olmus olabilir. Taylan sonucta sure aliyor sakatlik ve dinlendirilme sonrasi. Gerekli bir seydi ki Etobo da iyi bir performans verdi o boslukta.
Ceza konusu tahkimin onaylaması ile resmen sonuçlandı bitti.3 maç ceza aldı kapandı o konu.Kadroya dahi alınmaması tamamen irfancan konusuyla alakalı.Göbekli feghouli emekli arda ve babelin olduğu kadroda Oğulcan gibi oynadığı maçlarda sürekli katkı veren bir oyuncunun ''Kampa'' bile götürülmemesi skandal.

Ceza konusu tahkimin onaylaması ile resmen sonuçlandı bitti.3 maç ceza aldı kapandı o konu.Kadroya dahi alınmaması tamamen irfancan konusuyla alakalı.Göbekli feghouli emekli arda ve babelin olduğu kadroda Oğulcan gibi oynadığı maçlarda sürekli katkı veren bir oyuncunun ''Kampa'' bile götürülmemesi skandal.
Umarim oyledir ki bunun gunahini birileri oder. Ancak ben pek ihtimal vermiyorum. Neden yani neye kizmis olabilirki ?

Umarim oyledir ki bunun gunahini birileri oder. Ancak ben pek ihtimal vermiyorum. Neden yani neye kizmis olabilirki ?
İşte kahve içme pozu verdiler ya.Ondan sonra oldu zaten ne olduysa oğulcan zaten sakattı.Taylan da kesik yedi.Saçma sapan egolar yüzünden hep kaybeden Galatasaray oluyor.Yusuf'un transferinde Galatasaray forması giydi diye alınmaması gibi.

İşte kahve içme pozu verdiler ya.Ondan sonra oldu zaten ne olduysa oğulcan zaten sakattı.Taylan da kesik yedi.Saçma sapan egolar yüzünden hep kaybeden Galatasaray oluyor.Yusuf'un transferinde Galatasaray forması giydi diye alınmaması gibi.
Verebilir ne var bunda yaf ? Hoca listeyi cok onceden vermis, hatta birkac yoklama yapilmisti. Yusuf olayi baska. Sunu dersen anlarim, gizli gorusuyorduk bu ikisi aciga cikardi falan. Hoca kendisi dedi yaf istiyoruz diye.

Verebilir ne var bunda yaf ? Hoca listeyi cok onceden vermis, hatta birkac yoklama yapilmisti. Yusuf olayi baska. Sunu dersen anlarim, gizli gorusuyorduk bu ikisi aciga cikardi falan. Hoca kendisi dedi yaf istiyoruz diye.
Peki renktaş başka mantıklı bir açıklaması var mı sence Taylan ve Oğulcan'a Takmasıyla alakalı?Ben göremiyorum şahsen.Hadi dersin Taylan bir maç kötü performans gösterdi.Bir maç dinlendirirsin sonra oynatırsın o da yok.Etebo batırmasa oynatmayacaktı Taylanı.Oğulcan sakatlanana kadar güzel performans veriyordu.Sakatlandı sonrada ceza aldı adamın form tutması lazım en azından sonradan oyuna girmesi lazım.Kamp kadrosuna bile almıyor.Sebebi nedir?

taylan konusunda daha öncede yazdım kesik yemesinin tek sebebi irfan transferi, taylanda kesik yedi hatta bana göre etebo biraz daha iyi gitseydi kadroya giremeyecekti 3 hafta etebo ısrarı boşa değildi, olmayınca mecbur taylana dönüldü.

irfan olayında neler öndü bilmiyorum ama aşırı zarar verdi bu transfer olayı

Oğulcan sana ne yaptı hocam ? bu çocuğun cezası neden ? Belhanda'yı yönetim harcadı diye feryat figan ortalık 2 gündür Fatih Terim Oğulcan'ı harcadı Taylan'ı harcadı mecbur kalınca takıma geri aldı e sezon içinde Luyindama'yı Emre Kılınç'ı harcadığını gördük

Aman evlatların Donk'u Arda'yı filan hiç cezalandırmayı düşünme Oğulcan'a kes cezayı Emre Kılınç gol kaçırdı diye kesik yesin hemen Luyindama 1 hata yapınca hemen suçlu ilan edilsin Donk'un filan ne yaptığı hiç gözümüze batmıyor nedense
Mesajın alnı olsa da öpsem

Peki renktaş başka mantıklı bir açıklaması var mı sence Taylan ve Oğulcan'a Takmasıyla alakalı?Ben göremiyorum şahsen.Hadi dersin Taylan bir maç kötü performans gösterdi.Bir maç dinlendirirsin sonra oynatırsın o da yok.Etebo batırmasa oynatmayacaktı Taylanı.Oğulcan sakatlanana kadar güzel performans veriyordu.Sakatlandı sonrada ceza aldı adamın form tutması lazım en azından sonradan oyuna girmesi lazım.Kamp kadrosuna bile almıyor.Sebebi nedir?
Ogulcan’dan verim aliyorduk o konuda itirazim yok olsa da oynasa yarin. Sorum ve anlayamadigim kesik yediyse bunun altinda yatan sebep. Rize ile olan ayrilis sekli sonrasi odenen tazminat da var mac cezasi disinda. Marka degerine zarar falan diye kesik yemis olabilir diye de dusunuyordum ben. Tamam o kahve icme hareketi profesyonel degil zaten ama Terim de aciklama yapti yaf. Tamam Etobo kotu falan ama Terim silerse siler, orta bos kalsa yine de oynatmaz. Bundan cok eminim iste.

Son düzenleme:
Fatih hoca alıp geldiğinde nereden buldunuz bunu küme düşme hattındaki takımda oynayamıyor işte efendim 4 yılda 10 gol atmış adam mı olur diyordunuz şimdi badem gözlü mü oldu? :) saracak başka konu bulun abi.

Eger hoca irfancan dan dolayi Ogulcana ceza veriyorsa cok komik bir durum, Galatasaray kimsenin babasinin mali degildir , burda calisan parali bir teknik direktörsün, sirf bir trip ugruna kimseyi cezalandirmaya hakkin yok, belhanda gibi evlatlarin galatasaray taraftarina olmadik küfürler etti gene gittin forma verdin, biraz adaletli ol efendi. yok bilmedimiz farkli bir durum varsa cikar aciklarsin.

Çok yararliydi hatta Mac bile kazandirdi kendisi.
Caliskandi her maç, hatta ilk yari bazi maclarda ogulcan en iyi oyuncumuzdu diye yorumlarim olmustu.
Ne olduda Kadroya bile alinmiyor.
Tamam o fincan sevincini yapmayacaktilar resmen transfer isine karismis oldular. Ama o olayda sucu sadece Taylan ogulcana vermeleri de çok abartili.

Son düzenleme:
Ufaktan Para cezasi verirsin oyunculara yönetim biziz diye anlamalari icin ama komple kadrodan kesmek ne ancak kendine zarar.

Eger hoca irfancan dan dolayi Ogulcana ceza veriyorsa cok komik bir durum, Galatasaray kimsenin babasinin mali degildir , burda calisan parali bir teknik direktörsün, sirf bir trip ugruna kimseyi cezalandirmaya hakkin yok, belhanda gibi evlatlarin galatasaray taraftarina olmadik küfürler etti gene gittin forma verdin, biraz adaletli ol efendi. yok bilmedimiz farkli bir durum varsa cikar aciklarsin.
+ Etebo iyi oynamaya devam etseydi Taylan yine oynamayacaktı.

Ardaya yine fazla imtiyaz veriliyor

taylanla oğulcanın irfanın gelmek istemesini ardaya aksettirmeleri onun terime söylemesi,gedsonu yanına çağırıp senin daha bonservisini alıcaz demesi

lan sen kimsin adamın bonservisini alıyorsun,yine gücü eline alıp sapıtma dönemlerine girme sakın

bi daha kaldıramayız

Üst Alt