# Oğulcan Çağlayan - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oğulcan Çağlayan

Ardaya yine fazla imtiyaz veriliyor

taylanla oğulcanın irfanın gelmek istemesini ardaya aksettirmeleri onun terime söylemesi,gedsonu yanına çağırıp senin daha bonservisini alıcaz demesi

lan sen kimsin adamın bonservisini alıyorsun,yine gücü eline alıp sapıtma dönemlerine girme sakın

bi daha kaldıramayız
Takım kaptanlarından birisiyle ilgili bu tarz konuşman yanlış ki adamın geçmişte büyük hataları olsa da şimdi çok düzgün davranışlar sergiliyor yakışmadı soylediklerin gedsona olan davranışına bile böyle bakıyorsan bunda iyi niyet aramak zor

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Takım kaptanlarından birisiyle ilgili bu tarz konuşman yanlış ki adamın geçmişte büyük hataları olsa da şimdi çok düzgün davranışlar sergiliyor yakışmadı soylediklerin gedsona olan davranışına bile böyle bakıyorsan bunda iyi niyet aramak zor

Ben Haginin kiytirik bir 3. lig takimla oynasak dahi lazim geldiginde mucadelen kactigini gormedim hic. Aman bu macida kazanmayi verelim dedirtecek oynadigini gormedim hic. Ardanin da genc yasindan itibaren hic bir macinda bunu hissettirmedi bana. Saha disi vakalari ile saha icini karistirmayalim..

Geçmişi rezalet

bu sezon düzeldi gözüyle baktığımı söylemiştim ki irfan olayındada altından bu çıktı,gedsonlada birleştirdim ve yine eskisi gibi olmaması için uyarı mayetinde yazdım

tekrar bir yeniçeri olmaması için uyaran bendemi iyi niyet yok,yoksa geçmişini bllmeyen sendemi

Geçmişi rezalet

bu sezon düzeldi gözüyle baktığımı söylemiştim ki irfan olayındada altından bu çıktı,gedsonlada birleştirdim ve yine eskisi gibi olmaması için uyarı mayetinde yazdım

tekrar bir yeniçeri olmaması için uyaran bendemi iyi niyet yok,yoksa geçmişini bllmeyen sendemi

Soyleriz Arda kardesine senin guzel dileklerini o da abisini mahcup etmez..

Maç önü açıklamayı da bırakalım buraya
Önümüzdeki maçlar oynayabileceğinin sinyalini verdi hoca

Fatih Terim: "Kadroya alamadığım isimler de mutlu. Halil sezon sonuna kadar bizimle ama bonservisini alabilirsek, yönetime böyle bir teklifte bulunacağım, bizim için iyi olacak. Oğulcan kararının cezayla alakası yok. 4 yıllık sözleşmemiz var. Onunla da güzel düşüncelerim var."

Bugün akbaba yerine forma giymeliydi. Kendisini öyle aman aman yetenekli bulmasamda formanın adaleti varsa akbaba veya oğulcan arasında kalındığında bugün oğulcan tercih edilmeliydi. Hoca cozuttu iyice bu adalet konularında.

Fatih Terim : '' Bunlar maç için, o gün için alınan kararlardır. Kimse mutsuz değildir. 21 kişi almak mecburiyetindeyiz bu yüzden alamadığımız Oğulcan, Fatih, Şener de mutludur. Biz bu mutluluğu takım içinde sağlıyoruz çok şükür. ''

İrfanın düğününe gitmiş.
Tabii ki haddime veya haddimize değil özel hayatlarına karışmak da burada hoca İrfan yüzünden mi Oğulcan'a kesik verdi diye eleştirdiğim için utandım. Kendisi belli ki karşı tarafın kariyerini zedeleme çabalarını, İrfan'ın arkadan geleceğim diye söz verdirip hocayı yalancı durumuna düşürmesini umursamamış.Ben de hiç umursamam artık.

Üst Alt