Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık” - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”

Cevap: Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”

Meselenin para olmadigini hepiniz biliyorsunuz. Kusura bakmayin ama, nah kazanir Galatasaray para.

2 gündür yapilan aciklamalar cok acik sekilde göstermistir ki, yönetimin de direnecek pek bir gücü yok.

Emir yukardan.

Stat daha tam olarak bize devredilmemis. Yapilacak daha tonla is var orda.

Yönetim hükümeti karsisina almak istemiyor. Korkuyor.

fenerbahce_taraftarindan_pankart_1327857341.jpg

taraftar istemiyoruz derse nah bastirir devlet

bu kadar korkmayin reisler

hepsi oy pesinde

yonetimin elini guclendirmek icin tepki gosterelimki onlarda kalkip bizi zorda birakmayin diyebilsinler devlete

ki ben boyle bi senaryo oldugunu sanmiyorum

Meselenin para olmadigini hepiniz biliyorsunuz. Kusura bakmayin ama, nah kazanir Galatasaray para.

2 gündür yapilan aciklamalar cok acik sekilde göstermistir ki, yönetimin de direnecek pek bir gücü yok.

Emir yukardan.

Stat daha tam olarak bize devredilmemis. Yapilacak daha tonla is var orda.

Yönetim hükümeti karsisina almak istemiyor. Korkuyor.

yönetim karşısına almaktan korkuyorsa biz alırız.. dikta yönetiminde mi yaşıyoruz

Bu kadar gaddar olmayın. Spor dostluk ve kardesliktir. Elbet ezelik rakibimiz ama ebedi dostumuz oldugunu unutmayalım. Neden omuz omuza bir GS- BJK macını beraber izleyemiyoruz. Yokmu hic beşiktaşlı arkadasınız, kardeşiniz, abiniz amcanız vs... Yarın takımımız önemli bir maça cıkıyor ve takımımız yalnız olacak. Bu komple tüm taraftarların ayıbıdır. Biz bu ülke olarak hiçbirseyi haketmiyoruz.

Arena'daki ilk maçta Galatasaray'a kufur etmezlerse bende bisey bilmiyorum

Bu Oguz Altay denen sahsiyete kanim bir turlu isinamamisti ,oldum olasi sevmem zaten hain bir tipi var.Polatin emrinden cikmaz ,bildigin gudumlu masa.Kullan at cinsinden

Bu kadar gaddar olmayın. Spor dostluk ve kardesliktir. Elbet ezelik rakibimiz ama ebedi dostumuz oldugunu unutmayalım. Neden omuz omuza bir GS- BJK macını beraber izleyemiyoruz. Yokmu hic beşiktaşlı arkadasınız, kardeşiniz, abiniz amcanız vs... Yarın takımımız önemli bir maça cıkıyor ve takımımız yalnız olacak. Bu komple tüm taraftarların ayıbıdır. Biz bu ülke olarak hiçbirseyi haketmiyoruz.

sevgilisinin+yaninda+aglayan+erkek

milan - inter ? san siro ?

Kesinlikle yanlış bi örnek olmuş.Milano'da stad yapımı için gerekli alan şehir merkezinde bulunamadığı için aynı stadta oynuyolar.İstanbul'da minimum 5 tane daha stad var oynayabilecekleri.Tinerciler 2 sene rahat edecekler diye neden bizim huzurumuz bozuluyo böyle saçmalık var mı?

Beşiktaşın sonuna kadar bizim stadımızda oynamasını destekliyorum.

Forzabeşiktaş denen bır sıte var , iki dakıkalıgına bır göz gezdirirsen adamların en büyük nefretlerının bız oldugunu ve fenerın adını dahı almadıklarını görürsün...hatta öyleki yenı gırenlere ılk ogrettıklerı şey Galatasaray düşmalığı..lütfen biraz oraya bak sonra yorumlarında değişiklik olucak mı merak edıyorum...

Kesinlikle yanlış bi örnek olmuş.Milano'da stad yapımı için gerekli alan şehir merkezinde bulunamadığı için aynı stadta oynuyolar.İstanbul'da minimum 5 tane daha stad var oynayabilecekleri.Tinerciler 2 sene rahat edecekler diye neden bizim huzurumuz bozuluyo böyle saçmalık var mı?

ek olarak; milan ve inter zamanında tek kulüp halindeyken 2 ye ayrılmış kulüplerdir, stad paylaşımları doğal

Bu dirayetsizler yüzünden hayati önem tasiyan maca konsantre olamiyoruz.

Mactan önce sirinlik yapayim diye taraftari böldün Oguz Altay.

Senden ne lider olur, ne sözcü.

Defol git

Kalibresizliğinde bu kadarı

Tam bir hayal kırıklığısın.

Çapın bu taraftara liderlik edecek düzeyde değilmiş bu lafınla çok güzel ortaya çıkardın aferimm

Üst Alt