Oğuzhan Özyakup Hakkında - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oğuzhan Özyakup Hakkında

Cevap: Oğuzhan Özyakup Hakkında

allahtan kameralar var yoksa bızımkıler bıle meloyu astı daha gormedn bılmeden

bunlara serefsızlık nasıl yapılır onu ogretılıyor galıba

dentınhoyu gormedınızmı neler yaptı

bu hakmlerle bu lig zor bıter

umarım yonetım donen dolapların farkındadır

şiketaş'a yakışan bir topçu. Kulübüne uzun yıllar layıkı ile hizmet edecektir.

Bizim asıp, kesen taraftara ne demeli? Hala iddia edenler var tükürüğü gördüm diye :D Tükürmediğini iddia edenlere de hakaret edenler var... Bu ne ki :D

Karaktersiz herif.. (Edit)

Hırsız, asıl emek hırsızı sensin lan..

Bu saaten sonra gözümde busun..

sana etmedigim küfür yok. inşallah futbol hayatın çemişgezeksporda biter. tiyatrocu.

Karaktersiz adam. Aldığın para her yerinden çıkar inşallah. Düzenbaz. Oyuncu olsaymış daha iyiymiş. Ben Arsenaldeykene...

niye bu olay bu kadar büyüdü ben anlamadım.melo kırmızıyı haketti.her derbide üstüne oynuyolar o da bazen bu numaraya düşüyo.ha oğuzhan mıdır oğuz mudur ne velettir lavuğun önde gideni belli.olmasa da oldu der.o kadar abarttığına göre yapar bunu bu adam ama sen de buna bahane verme işte! melo kendi biletini kesti bugün

niye bu olay bu kadar büyüdü ben anlamadım.melo kırmızıyı haketti.her derbide üstüne oynuyolar o da bazen bu numaraya düşüyo.ha oğuzhan mıdır oğuz mudur ne velettir lavuğun önde gideni belli.olmasa da oldu der.o kadar abarttığına göre yapar bunu bu adam ama sen de buna bahane verme işte! melo kendi biletini kesti bugün

Ne alaka arkadaşım bu kadar da saçma bir düşünce olmaz Melo tükürmediyse ne yaparak kırmızı kartı hak etti kendi oyuncumuzu bu kadar kolay harcamamalıyız eğer Melo o pozisyonda kırmızı kartı hakettiyse oğuz denen vitaminsiz 2 kere haketti..

Üst Alt