Oğuzhan Özyakup Hakkında - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oğuzhan Özyakup Hakkında

Cevap: Oğuzhan Özyakup Hakkında

arkadaş hırsızın hiçmi suçu yok necip arkadan oğuzhan önden dua etsinler bitek melo yüzlerine tükürdü ; sezon sonu gelsin fenerle beraber suratlarına değil tükürmek sı.....z ;

Çok basit ve ucuz bi adammış. Yetenekli olsan kaç yazar, futbol hayatının bi an önce bitmesi dileğiyle. Uğur Boral'a daha çok üzülüyorum bu tipleri görünce.

Giydiği formanın hakkını verdi fazlası yok.

https://www.youtube.com/watch?v=xn32gy2Rb_8

Dentinho'nun maçtan sonra yaptığı açıklama: "Ben pozisyona yakındım ama görmedim, yere bakıyordum" işte alenen yalan yukardaki videoya bakın birebir pozisyon içinde ve her şeyi net görüyor neden böyle bir yalan söyleme gereği duyuyor acaba ?

beyler oğuzhan'dan önce necip var.. Oscarlık performans sergiledi , en az 3-4 pozisyonda kendini yere attı hepsinde de faulu aldı

Ahahahaha noldu lan Melo'yu attırmak için herşeyi yaptınız , attırdınızda.Ama KOYDUK MU be hacı?:happynew::happynew::happynew::happynew::happynew::happynew::happynew::happynew:

Ne alaka arkadaşım bu kadar da saçma bir düşünce olmaz Melo tükürmediyse ne yaparak kırmızı kartı hak etti kendi oyuncumuzu bu kadar kolay harcamamalıyız eğer Melo o pozisyonda kırmızı kartı hakettiyse oğuz denen vitaminsiz 2 kere haketti..

görüntülere göre ya tükürdü ya ıslık çaldı sen seç?

görüntülere göre ya tükürdü ya ıslık çaldı sen seç?

Arkadaşım ordaki kar taneleri görebilen objektifler tükürük yani en az o kar taneleri kadar kütle sahibi tükürüğü mü göremedi? Dentinho pozisyon içinde olmasına rağmen maçtan sonra niye "yere bakıyordum görmedim" yalanını söyledi? Neden oğuz mu ne adını dahi bilmediğim vitaminsiz maçtan sonra tükürdü diyecek kadar cesaret bulamadı sahada dört dönerken tükürdü diye?

Ha sen seç ?

futbolcu olmadan başka şey oldun ama söyleyemiyorum arsenalde öğretmezler bunları kesin takımındaki ortamındandır utan velet utan

besiktasta parlamana türkiye acisindan cok sevinmistim ama bugünkü olay yüzünden gözümde fener kadar degerin kalmadi artik

besiktasta parlamana türkiye acisindan cok sevinmistim ama bugünkü olay yüzünden gözümde fener kadar degerin kalmadi artik

Bende aynen sevinmiştim.Tarzını Selçuk İnan'a benzetiyorum hatta.

Beyler bu arada lütfen ya dünkü pozisyonda suç %51 Melonun.

MELO sen neden tükürüyorsun(veya tükürmeye yakın bi hareket yapıyorsun) ? Oğuzhan istediği gibi tahrik edebilir,ama sen MELO efendi bu tahriklere hep aldanıp agresifleşiyorsun,Fatih Terim de eminim benim gibi düşünüyordur.

Ya karşınızdaki takım mağlup ve sen tahrik oluyorsun işe bak ya.MELO nun böyle basit şeylere kendini kaybetmemesi gerek.

Saçma , bunu bütün takım futbolcuları her maçta yapıyor takım arkadaşı ile tartıştığı zaman geçiniz. İkiside profesyonel futbolcu sokak kavgası değil orası adam benim üstüme yürüdü ondan vurdum yada tükürdüm diye savunulsun .

Saçma , bunu bütün takım futbolcuları her maçta yapıyor takım arkadaşı ile tartıştığı zaman geçiniz. İkiside profesyonel futbolcu sokak kavgası değil orası adam benim üstüme yürüdü ondan vurdum yada tükürdüm diye savunulsun .

Aynen katılıyorum.Oğuzhan denilen genç daha 20 21 yaşlarında..Bu atmosferde MELOnun kendi evinde tahrik olması kadar saçma bir olay yok..Neyi kanıtlamaya çalışıyorsun Melo ? Fatih hocayı da itmişsin zaten çıkarken..Valla adam sıkıntı oldu iyice ..

iyi küfür ettim oğuzhan ve necip'e

oscarlık performans sergiledi ikiside.. o kadar uğraştılar kırmızı kartı aldırdılar ama gene de koyduk :D

Serefsiz tinerciler.. batin lan batin dahada batin sonunuz vefa gibi olur insallah.. 10 kisiyle bile koyduk... o asilan komidin pankartina kizmistim ama aslinda ne kadarda hakliymislar.. cok güzel kanitladiniz ortaligin mali oldugunuzu.. serefsiz necip-veli-arsenalli ilik-dentinho

Üst Alt