Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II

Cevap: Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II

birader 33 tane mesajın var hemen hemen hepsi birilerine sataşma hesap sorma vs vs. biraz hızlı girmedin mi foruma ?

Sabri'ye sallayanlar insan olamazlar. Sabri gibi istikrar abidesi bir futbolcu, sahada varını yoğunu veren 3 kişilik oynayan bir futbolcun var ama değerini bilmiyor bazıları. Yazıklar olsun, utanın. Bu taraftara daha fazla Riera'lar, Kazımlar gerek.

topa vuramayan, orta açamayan bir yılda 35 maç oynamasına rağmen iki gol üç assist yapan adama yetenekli diyorsunuz dönünde aynaya bakın, söylediklerini düşünün. sabri yetenekliymiş eminim öledir zaten. 9 yıldır başka futbolcu izliyoruz ya..

ayrıca robben,ribery, aguero'Da hem çok yetenekli hemde sevdiğim oyuncular. messiden tek farkları ise barca değil, bayern'De, man.city vs.. oynuyor olmaları.

mesela robben hollanda milli takımında, messinin arjantin milli takımında olduğundan daha başarılı. yalan mı beyler? ama messi daha iyi değil mi? ben bu ayırımı yapabiliyorum. ama sizler ALLAH AŞKINA şu sabriyi övmeyi bırakın veya çok yetenekli, çok başarılı falan demeyin en azından.

aynen ya bırakın şu sabri sevdasını, tamam hakaret etmeyin ama yeteneği 0, oyun görüşü 0

birader 33 tane mesajın var hemen hemen hepsi birilerine sataşma hesap sorma vs vs. biraz hızlı girmedin mi foruma ?

doğruları söylemek suçsa, suçluyum birader. hemen herkez ağız birliği etmiş forumda. tek bir farklı görüşe ateş püskürüyorsunuz sonra '' biz demokratız, herkez fikrini özgürce söyleyebilir '' diyorsunuz. çeliiyorsunuz.

topa vuramayan, orta açamayan bir yılda 35 maç oynamasına rağmen iki gol üç assist yapan adama yetenekli diyorsunuz dönünde aynaya bakın, söylediklerini düşünün. sabri yetenekliymiş eminim öledir zaten. 9 yıldır başka futbolcu izliyoruz ya..

ayrıca robben,ribery, aguero'Da hem çok yetenekli hemde sevdiğim oyuncular. messiden tek farkları ise barca değil, bayern'De, man.city vs.. oynuyor olmaları.

mesela robben hollanda milli takımında, messinin arjantin milli takımında olduğundan daha başarılı. yalan mı beyler? ama messi daha iyi değil mi? ben bu ayırımı yapabiliyorum. ama sizler ALLAH AŞKINA şu sabriyi övmeyi bırakın veya çok yetenekli, çok başarılı falan demeyin en azından.

:haha::haha::haha::haha::haha::haha:

__

Sabri STSL'nin en iyi yerli sağ beki değil mi? Şuna bi cevap ver ondan sonra tartış Sabri'nin yeteneğini.

gülecek ne var? anlatta bizde gülelim.

Şu var:

messiden tek farkları ise barca değil, bayern'De, man.city

messiden tek farkları

Sabri'ye sallayanlar insan olamazlar. Sabri gibi istikrar abidesi bir futbolcu, sahada varını yoğunu veren 3 kişilik oynayan bir futbolcun var ama değerini bilmiyor bazıları. Yazıklar olsun, utanın. Bu taraftara daha fazla Riera'lar, Kazımlar gerek.

hehehe.. eminim öledir. 9 yıldır ne izliyorum ben.. sabri gsYe ne verdi güzel kardeşim? bülent korkmaz'ın, hakan şükür'ün, arif erdem'in, hasan şaş'ın, erün penbe'nin verdiklerinin kaçta kaçını gs'ye verdi.? ben söyleyeyim 1000/1'ni dahi vermedi?

Üst Alt