Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II

Cevap: Ok, Tek Birşey Söyleyeceğim | Vol II

gif ile alay edebilirsin fakat münakaşa edemezsin bana cevap vereceksen veya dalga geçeceksen yazi ile yap. gif le hedef gösterme..

söylediklerimde doğru şyler hepsinin arkasındayım.. gözlerinizde ki perdeyi kaldırırsanız sizde anlarsınız..

Her kelimesi yanlış ben de gifle cevap verdim.Tek tek düzeltirsem bir saatim gider :/

tiple ne alakası var.Cristiano Ronaldo'da apaçinin teki yahut Ronaldinho, İbrahimoviç'in burnunu görüyoruz değil mi? yapma ya tiple futbolculuğun bağdaştığı birşey yok.

Sabri brad pitt'in aynısı olsada kötü bir futbolcu.

Adamın görünüşü taraftarın algısını etkiler, farkında olmasalar bile. Zamanında Amaral, İ.Üzülmez, Ali Eren gibi topçular da bunu yaşadı.

Ha Sabri biraz daha ciddiyetini koruyabilen bir adam olsaydı bunu engelleyebilirdi, fakat hakeme doğru attığı deparlar, abartılı el-kol hareketleri, boşa feyk atmaları, kendisinin dalga konusu haline gelme sürecini hızlandırdı maalesef.

Taraftarlar arada izledikleri topçunun Sabri olduğunu unutup, yeni gelmiş bir adamı izlermiş gibi izlemeye çalışırlarsa, aslında Sabri'nin iyi futbolcu olduğunu görürler. Fakat olan oldu artık, Sabri hep Sabri kalacak.

Adamın görünüşü taraftarın algısını etkiler, farkında olmasalar bile. Zamanında Amaral, İ.Üzülmez, Ali Eren gibi topçular da bunu yaşadı.

Ha Sabri biraz daha ciddiyetini koruyabilen bir adam olsaydı bunu engelleyebilirdi, fakat hakeme doğru attığı deparlar, abartılı el-kol hareketleri, boşa feyk atmaları, kendisinin dalga konusu haline gelme sürecini hızlandırdı maalesef.

Taraftarlar arada izledikleri topçunun Sabri olduğunu unutup, yeni gelmiş bir adamı izlermiş gibi izlemeye çalışırlarsa, aslında Sabri'nin iyi futbolcu olduğunu görürler. Fakat olan oldu artık, Sabri hep Sabri kalacak.

ondan tip falan isteyen yok. el kol hareketi de falan bi yerde de, adam gibi bindirme yapsın. top bizim takımdayken auta atarak hücumumuzu harcamasın, en azından iyi orta yapsın o yeter.

Hakem dinlendirilecek diye açıklama yapılan bir mac hakkında mükemmel yönetmiş diyen birine ne söylenebilir ki

Üst Alt