Ok Yaydan Çıktı; Galatasaray Geri Dönüyor! (2017-2018) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ok Yaydan Çıktı; Galatasaray Geri Dönüyor! (2017-2018)

Sunu cok merak ediyorum aslinda forumda

ilk kez belki biri baslatsa en erken sampiyonluk kutlamalari yemekleri filan yenmeye baslanir

bu kadar erken sampiyonluk garantilenince psikolojiniz nasil ? Heyecan azaldi mi

veya tamamen sampiyonlar ligi grup kuralarini mi bekler haldesiniz

hic bu kadar garanti olmamisti cunku bir takimin sampiyonlugu 3 uncu haftadan

Sunu cok merak ediyorum aslinda forumda

ilk kez belki biri baslatsa en erken sampiyonluk kutlamalari yemekleri filan yenmeye baslanir

bu kadar erken sampiyonluk garantilenince psikolojiniz nasil ? Heyecan azaldi mi

veya tamamen sampiyonlar ligi grup kuralarini mi bekler haldesiniz

hic bu kadar garanti olmamisti cunku bir takimin sampiyonlugu 3 uncu haftadan
Ee peki beşiktaş ve Talisca?

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben 12 numaraya üye oldum ifşalamak için ama onaylamadılar. Nasıl onaylatıcaz :D Azcık dalga geçeyim şunlarla.

onay işi kolay değil. medya hesaplarını inceliyorlar mesaj atıyorlar mesaja dönmen lazım bu da biraz uzun sürüyor bazı üyeler haftalarca paf üye olarak kalıyor. paflar için ayrı forum var . pafken birkaç defa banladılar beni . hiçbir üyeliğimi de onaylamadılar.
ben sırf okumak bazen de paf forumunda yazmak için üyelik alıyordum hala paf üyeyim :)

bu başlığın benzeri 12 numarada var vitorlu başlangıç yapan persie , nani vs adamların alındığı sezondan bahsediyorum .
şimdi içinde bir ton caps alacağın şey var.
iddialı konuşmak için erken . ilk 11'imiz kaliteli güçlü ama yedekler beş para etmez lig uzun bir maraton sakatlıklar cezalılar olacak .
inşallah başlık amacına ulaşır .

yalnız bu sezona ait, İroni olabilir, ben Antuda bile bir tane üye görmedim herşeye rağmen Aykutu savunan.

Bu ateş üfleyerek sönmez

yalnız bu sezona ait, İroni olabilir, ben Antuda bile bir tane üye görmedim herşeye rağmen Aykutu savunan.

Bu ateş üfleyerek sönmez

ironi değil. vitorlu senenin de konusu vardı bu senenin de açmışlardı :)
antu değil 12 numara . aykut gelmeden bir kısım fenerli onu şiddetle istiyordu . konyaspordan sonra değişti diyorlardı

Üst Alt