Ok Yaydan Çıktı; Galatasaray Geri Dönüyor! (2017-2018) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ok Yaydan Çıktı; Galatasaray Geri Dönüyor! (2017-2018)

uplamakta beis görmüyorum :nargile:

DHN7HUdXsAIRAat.jpg

Son düzenleme:
Şu rekabet Selçuk için faydalı olursa Fernando ve Badou arkasında oyun kurucu pozisyonunda duran toplarda faydalanabiliriz Selçuk'dan sonuçta lig uzun bazı maçların kilidi duran toplardan açılacak. Tudor'un ikinci planı bu gibi geldi bana ama mantıklı ve doğru kanaatimce

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

tudor bugün birşeyden bahsetti farkettiyseniz mümkün olduğunca karakterli oyuncular almaya özen gösterdik dedi işte tam olarak bu nokta bizim 2 senedir şikayet ettiğimiz şeydi bizim takımda sahaya karakter koyan oyuncu zaafiyeti vardı bu yüzden derbilerde başarı yakalayamadık kupa finalleri dışında.

bu başlığın benzeri 12 numarada var vitorlu başlangıç yapan persie , nani vs adamların alındığı sezondan bahsediyorum .
şimdi içinde bir ton caps alacağın şey var.
iddialı konuşmak için erken . ilk 11'imiz kaliteli güçlü ama yedekler beş para etmez lig uzun bir maraton sakatlıklar cezalılar olacak .
inşallah başlık amacına ulaşır .

Son düzenleme:
bu başlığın benzeri 12 numarada var vitorlu başlangıç yapan persie , nani vs adamların alındığı sezondan bahsediyorum .
şimdi içinde bir ton caps alacağın şey var.
iddialı konuşmak için erken . ilk 11'imiz kaliteli güçlü ama yedekler beş para etmez lig uzun bir maraton sakatlıklar cezalılar olacak .
inşallah başlık amacına ulaşır .

5 para etmez abartı. Bügün yasin fenerde dirarin yerine banko oynar. Sinanda öyle. Sinan genç yetenek diyorduk 11 diyorduk şuan külübede. Yasin de beyinsiz olmasa yetenek var aslında. Onun dışında Selçuk da artık emeksiz kazanç yok kafasına gelir. Oda fizik kondisyonunu ideal seviyeye çekerse. Sonradan girerek oyunu tutmamız gereken maçlarda gerçekten iş yapar. Aynı şekilde Emrah fenerde olsa şuan gözde isimlerin arasına girebilir. Yetenek olarak bizde bile oynama seviyesinde ancak bir türlü 1 üst seviyeye çıkamadı. Belkide sonradan gire gire gönlümüze taht kurabilir. Eren mesela. Ne kadar beğenmesekte sıkışan oyunda Lato ve Mariano gibi iyi orta kesen, Belhanda gibi alda at diye serbest vuruş kullanan bi adam varken sonradan girerek iş yapar. Onun dışında Rodriguezde yedeğe geçecek. Çok hırslı ve çalışkan oda yedekten gelerek iş yapar. Bizim jokerlerimizde var, atalay-recep.

Fenerin Vitorlu sezonuna benzeten bence saçmalıyor,içi geçmiş yıldızlar almadık,Portonun çöp diye itelemeye çalıştığı adamları kiralamadık veya Bursanın şişirme topçularını doldurmadık hepsi belirli bir plan ve istek doğrultusunda takıma gelen kaliteli oyuncular(Lato durumu hariç) ve bizim havaya girişimiz Fenere benzemez sonunda 21.şampiyonlukla sonlanır

beynindeki örümcek ağlarını temizlemeyi hala başaramamış zat ile polemiğe girmeyeceğim., capslik bir durum yok. başlığın amacına ulaşmasından kasıt şampiyonluksa ben öyle bir şeyden zaten bahsetmedim. benim bahsettiğim şey 3 hafta itibariyle zaten gerçekleşti.

antu başlığındaki iki satır içerikle bir tutmadan önce içeriği oku sonra yaz. cahilce tepkilerin lüzumu yok.

ha olur da bu konu yüzünden GSC sosyal medyada orda burda zarar görürse tüm sorumluluk benimdir zaten ceketimi alır çıkar giderim.

Üst Alt