Okan Buruk | ARŞİV - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tuturmuşlar 2000/01 sezonundaki Ankaragücä yenilgisi yüzünden adama atıp duruyorlar....ama Kazanılan o kupaları övünmesini bilirler(Okan o aldığımız kupaların en önemli üç dört halkasından biriydi)...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
3-5 tane taraftar sallasa dediğin doğru olabilir de bizzat dönemin Galatasaray Başkanının sözleri referans verdiklerin. O da mı tutturmuş?
Oyunculuğuna laf eden yok zaten müthiş topçuydu. Şu an muadili yok mesela ligde.

arkadaşlar ciddi soruyorum okan trde kazandığı için mi istiyorsunuz yoksa taktiksel ciddi şeyler gördünüzmü
Kazandıkları ve oynatığı güzel Futbol...artı oynatığı takımlardaki taktiğide gözle görülüyor...benim gözümde Sergen, Erol ile türkiyedeki en iyi hocalardan biri bence...

3-5 tane taraftar sallasa dediğin doğru olabilir de bizzat dönemin Galatasaray Başkanının sözleri referans verdiklerin. O da mı tutturmuş?
Oyunculuğuna laf eden yok zaten müthiş topçuydu. Şu an muadili yok mesela ligde.
o başkan değilmi yapılmamış stadın maketine milyonları saçan?...para konusuna hiç girmesin bence...

tuturmuşlar 2000/01 sezonundaki Ankaragücä yenilgisi yüzünden adama atıp duruyorlar....ama Kazanılan o kupaları övünmesini bilirler(Okan o aldığımız kupaların en önemli üç dört halkasından biriydi)...

eğer açık bir şekilde kulübümüzü hedef alan bir açıklama yaptıysa ben de istemem..ama sadece mali nedenlerle kulüpten ayrılmış bir futbolcu için fazla romantik düşünüp dışlamamız gereksiz..belki teklif bekledi kulüpten ama yönetim ağırdan aldı o yüzden gitmiş olabilir.. bjk nın sembollerinden feyyaz da kulübünün çekini yazdırıp kulübünü icraya vermişti.. bu profesyonel iş hayatında maddi konular her zaman bazı sorunlara neden olabilir.. ben kesinlikle gelirse biz de başarılı olacağını düşünüyorum..

kendisinin hangi takımlı olduğunu merak etmiyor değilim ama.

Bilmem Galatasaraylidir herhalde.

Aklima geldi simdi Copa90 diye bir youtube kanali vardi, her hafta yurt disinda maclara falan gidip taraftarlari atmosferleri falan gösteriyorlardi. Neyse iste bunlarin bir videosunda Okan Buruk vardi Galatasarayi falan anlatiyordu bunlara. Galatasaraylidir herhalde diye düsünüyorum, ama o zamanlar yaptigini affettirmez.

Özür dilesin önümüze bakalim.

Gecmisde yasamayin, önemli olan Galatasaray in menfati. Okan bizde tekrar futbolunu oynadi ozaman bir sorun olmadiysa td olarak da gelir bir sorun olmaz. Siz degilmisiniz terim gitse yabanci hoca ile birsey yapamayiz diye? Alin iste yerli genc bir hoca. Bosuna sergen demeyin, ilk haftalarda basarili olup sonra calistirdi takimlar cöküse geciyor

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gecmisde yasamayin, önemli olan Galatasaray in menfati. Okan bizde tekrar futbolunu oynadi ozaman bir sorun olmadiysa td olarak da gelir bir sorun olmaz. Siz degilmisiniz terim gitse yabanci hoca ile birsey yapamayiz diye? Alin iste yerli genc bir hoca. Bosuna sergen demeyin, ilk haftalarda basarili olup sonra calistirdi takimlar cöküse geciyor

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Liverpool'a golü güzeldi.

+++++

Topçuluğunu çok beğenirdim hocalığı da iyi ama bu kulüpten içeri tekrar adımını kesinlikle atmamalı.

Adnan Polat Bjk sonrası bize getirmek istediğinde "Okan bizim evladımız" demişti. O dönem kendisi için taraftarımız özel bir beste yapmıştı:

Bu forma nasip olmaz herkese
Giydirmeyiz Okan ..ne
Okan Buruk'u istemiyoruz
Evlat mevlat dinlemiyoruz

Sonra giydi tabii o da ayrı dava.

O beste Fatih Akyel'e yapilmisti Okan'a degil.
Haa bu kancik bu klubun kapisindan iceri adimini omur boyu atamasin o ayri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt