Okan Buruk | ARŞİV - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Erol Bulut bunu 3'e böler 5'le çarpar. Büyük takım teknik direktörü olmak için sadece futbol şansı var. 2 maç oynadı Galatasaray'la, 2'sinde de Galatasaray'ın 5'er eksiğine karşılık 3 pozisyona girip 2 gol attı, 4 puan aldı. Monchengladbach'a 2 maçta 20 tane pozisyon verdi, 2 maçta da alakasız 1'er puan aldı. Karbonatın tam kadro Galatasaray'ı Arena'da 20 dakika ceza sahasına hapsettiği ortamda bundan büyük takım hocası olmaz. Avcı'dan çok farklı bir halt oynattığı yok şu ana kadar, zaten aynı kadroyu da korudu, Abdurrahman Çelebi dönemi bir şampiyonluk çıkartabilirse, futbolculuk dönemindeki gibi kendini Avrupa'ya pazarlayabilir.

Okan aynı oyunu bizde oynatasın ikinci maç Küfürler eşliğinde sahayı terk eder. Büyük denilecek hiç bir maç iyi oynayamadı takımı kaldı ki diğer maçlarda da öğle ahım şahım bi top oynatmıyor

Erol Bulut bunu 3'e böler 5'le çarpar. Büyük takım teknik direktörü olmak için sadece futbol şansı var. 2 maç oynadı Galatasaray'la, 2'sinde de Galatasaray'ın 5'er eksiğine karşılık 3 pozisyona girip 2 gol attı, 4 puan aldı. Monchengladbach'a 2 maçta 20 tane pozisyon verdi, 2 maçta da alakasız 1'er puan aldı. Karbonatın tam kadro Galatasaray'ı Arena'da 20 dakika ceza sahasına hapsettiği ortamda bundan büyük takım hocası olmaz. Avcı'dan çok farklı bir halt oynattığı yok şu ana kadar, zaten aynı kadroyu da korudu, Abdurrahman Çelebi dönemi bir şampiyonluk çıkartabilirse, futbolculuk dönemindeki gibi kendini Avrupa'ya pazarlayabilir.

Ayni erolun takimini kupa macinda baya ezmistik ama. Ben ikisinin de cok iyi hocalar olduğunu veya olacağını düşünmüyorum.

Ayni erolun takimini kupa macinda baya ezmistik ama. Ben ikisinin de cok iyi hocalar olduğunu veya olacağını düşünmüyorum.

Erol skoru alınca da çok kapanmıştı ama o maçta. İlk golü de onlar atmıştı sanırım. Yav zaten Türkiye'den hoca istiyorsan sahip olabileceğin en iyi adam başında. O yüzden hiç bu coğrafyada olmanın lüzumu yok, hoca değişecekse Galatasaray'ın tarihinde hep iyi yer edinmiş Alman taktisyenlerden birini getirirsin, arkana yaslanıp eldeki şartlara göre en istikrarlı takım oyununu izlersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt