Okan Buruk | ARŞİV - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayallerini kurdugun Besiktasin efsanesi Okan'nin 2 mac'tada taktiksel olarak Terim tarafindan surklase edilmesine ne diyorsun renktas?

Terim'in yetersiz olmasi, ligdeki diger hocalari yeterli kilmiyor. Terim 1 yetersiz ise eger Okansiz en az 10 yetersiz.

Ha, Sergen'in cani sikilir elbette efsanesi oldugu Besiktas'da yillik 500.000dolara hocalik yapabilir.

Okan Hocam sevdalısı olduğu Galatasarayı yenmek istemedigi icin maçları beraberliğe bağlamak icin sahaya çıkıyor. Birini bağladı diğerini bağlayamadı. Sağlık olsun.

Valla hocaya ruh hali sorulup seneye bile düşünebiliriz, Bu adamın falsoları var ama yerli hoca olarak bizim yelpazemize bakarsak tek iyi seçeneğimiz kendisidir.

Yukarıda Murat'ın dediği gibi Fatih Terim'in gölgesi Okan'ın veya başka bir antrenörün tepesinde demoklesin kılıcı gibi sallanacaksa hiç gerek yok misyonunu tamamlamalı ne kadar sürecekse 2 yıl 3 yıl 5 yıl neyse işte, evet benden bu kadar derse başka hoca bakarız maceraya gerek yok.

Zaten mevzu Okan veya bir başkası da değil bizim camia da şuan alternatif bir futbol aklı yok öyle bir tane antrenör getirelim takım uçsun filan hikaye yapılanma lazım bunun için, Fatih Terim komple paket bir hoca hem florya idare hem saha içi hemde camianın iletişimini tek başına sağlıyor.

Çok şükür benden yana sıkıntı yok Fatih hocanın hikayesi asla yarım kalmadı bu sezon başı çok kızmıştım ama şuan sorun etmiyorum efsaneliğine efsanelik kattı döndüğünden beri, dönsün diye çok uğraşmıştık sonuna kadar hakkını verdi ortak düşmanlarımıza fazla fazla hadd bildirdi ona sevgimiz bitmedi bitmez ama olmuyorsa da olmuyor artık hocam demeyi zamanı gelince biliriz fanatiklik yapmam.

Yukarıda Murat'ın dediği gibi Fatih Terim'in gölgesi Okan'ın veya başka bir antrenörün tepesinde demoklesin kılıcı gibi sallanacaksa hiç gerek yok misyonunu tamamlamalı ne kadar sürecekse 2 yıl 3 yıl 5 yıl neyse işte, evet benden bu kadar derse başka hoca bakarız maceraya gerek yok.

Zaten mevzu Okan veya bir başkası da değil bizim camia da şuan alternatif bir futbol aklı yok öyle bir tane antrenör getirelim takım uçsun filan hikaye yapılanma lazım bunun için, Fatih Terim komple paket bir hoca hem florya idare hem saha içi hemde camianın iletişimini tek başına sağlıyor.

Çok şükür benden yana sıkıntı yok Fatih hocanın hikayesi asla yarım kalmadı bu sezon başı çok kızmıştım ama şuan sorun etmiyorum efsaneliğine efsanelik kattı döndüğünden beri, dönsün diye çok uğraşmıştık sonuna kadar hakkını verdi ortak düşmanlarımıza fazla fazla hadd bildirdi ona sevgimiz bitmedi bitmez ama olmuyorsa da olmuyor artık hocam demeyi zamanı gelince biliriz fanatiklik yapmam.

Hocadan fikir alınmalı üstad, Bu adamın hırsının bittiğini veya biteceğini hiç düşünmüyorum ama yorulduğunu düşünüyorum. Artık ondan sonrasını düşünmemiz gerekiyor ve Fatih Terim olmadanda başarılı olabilecek çözümlere ihtiyaç var. Fatih Terim zaten bence son antrenörlük dönemini yaşıyor bundan sonra artık gururla emekli olacaktır başarılı olsun veya olmasın. Hoca devam diyorsa 2 sezon daha devam edilmeli ama artık yoruldum bırakıyorum derse yeni çözümler gerekiyor. Aklıma gelen en iyi çözümde bizle futbolcu olarak 7 şampiyonluk kazanmış hocamın elinde yetişmiş ve gittiği her takımda antrenör olarak iyi iş yapmış Okan'dır. Kimse bir Fatih Terim olamaz ve olamayacakta ama şartlar dahilinde en optimal şeçenekleri bulmak gerekiyor. Fatih Terim gibi bir takımın en berbat dönemlerini yaşayan 14 sene şampiyon olamama gibi ve en iyi dönemlerini yaşayan (1996-2000) bir adam daha gelmeyecek. 46 seneyi nerdeyse bir takıma adayacak adam yok artık bu devirde.

2000 jenerasyonundan çıkan ilk winner hoca bu oldu. O kadrodan sadece birkaç ismin başarılı olması da enteresan.

apo'dan en büyük farkı; gol attırması. Apo dönemi başakşehir 49 gol atabilmişti. 1 tane atıp, top çeviriyordu. Okan ise ilk 4-5 haftadan sonra çift forvet + visca + irfan + aleksic veya elia ile oynadı.

Belki savunmada sorunlar yaşadı ama özellikle anadolu maçlarında çok fark yarattı. 4 büyüklerle oynarken çok kötüydü. Çok kapandı, o maçlarda başarısızdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt