Okan Buruk | ARŞİV - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yerli olarak uzun zaman olmuştu, doğru futbolu oynatan hoca görmek. Balon falan demiştik ama adam avrupaya hazırlanıyormuş :asd:
Çok eksiği var hala ama Başak kadrosu da pek iyi sayılmaz.

Yine de bugün Visca'nın rolü ve United'ı gol yedirecek açığı bulması bence artı. Ba'nın golü tarzı tek pasları çok denediler PL takımlarının defansı orta sahanın bile önünde kurduğunu dikkate alıp.

Ingilizcesi yoksa hic ugrasmasin ve bence seyircili ve stresli takimda kendini ispat etmeli. Gelsin bize, 3 senelik imzalasin. FFP biterken istedigi oyunculari da alir

bir alman hayranı olarak üzülerek söylemeliyim ki kendisi adım adım bize geliyor

hatta geldi bile de sadece hangi seon olacağı belli değil

gelince fikrimi tekrar değerlendiririm belki

sezon sonu kontratı bitiyormuş
bizim de ffp bitiyor galiba. yeni yönetim yeni hoca taze bir başlangıç için çok müsait ortam
bu arada 47 yaşına gelmiş çok genç denemez.

Çok iyi hoca umarım Fatih Terim sonrasında direkt takımın başına getiririz, Açıkçası futbolda romantiklik yapan birisi değilim elbette Galatasaray'ın daha sembol isimleri vardır Okan'a göre mesela Bülent Korkmaz, Ama Galatasaray'ın teknik direktör olarak ağırlığını kaldırabilecek ve başarılı olabilecek yegane Türk teknik direktör Okan'dır. Beşiktaş'ta Sergen Fener'de Erol Bulut var bizde de Okan olmalı.

Gercek imparator. (y)(y)(y) Bu sene serefsizleri güldürmeyecek ins.

Bir ara bizim tdye oyuncu degisikligi nasil yapilir hususunda bir kac seanslik ders verse harika olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt