Okan Buruk | ARŞİV - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu yorumum tamamen ileride kendisini Galatasaray'ın başında görmemden ötürü yaşadığım hayal kırıklığı ile ilgili.

Yarıda kalan PSG-Başakşehir maçındaki olaylara karşı duruşu ve olayları kontrol etme biçimini yetersiz buldum.

Olaylardan önce sürekli 4. hakem ile itiraz halindeydi. Irkçılık olayı gelişince kontrolü kaybetti ve her bir oyuncusu dağıldı.

Kendisi ön planda olup takımı kontrol etmeli ve gerekirse yine sahadan çekebilirdi ama görüyorum ki sahadan çekilme fikri de ona ait değil.

Orada aynı durumda Fatih Hoca'yı hayal ettim. Herkese gerekli cevabı önce kendisi verir ve durumu kontrol altında tutardı.

Bu yorumum tamamen ileride kendisini Galatasaray'ın başında görmemden ötürü yaşadığım hayal kırıklığı ile ilgili.

Yarıda kalan PSG-Başakşehir maçındaki olaylara karşı duruşu ve olayları kontrol etme biçimini yetersiz buldum.

Olaylardan önce sürekli 4. hakem ile itiraz halindeydi. Irkçılık olayı gelişince kontrolü kaybetti ve her bir oyuncusu dağıldı.

Kendisi ön planda olup takımı kontrol etmeli ve gerekirse yine sahadan çekebilirdi ama görüyorum ki sahadan çekilme fikri de ona ait değil.

Orada aynı durumda Fatih Hoca'yı hayal ettim. Herkese gerekli cevabı önce kendisi verir ve durumu kontrol altında tutardı.
yasanmadan bilinemez

Elinde messi ronaldo varken deniz türücü oynatan hocadır. Herkes başakşehir hocası olmuş yorum yapıyor :D Fatih hocadan daha gerekli kart görmüştür ayrıca faul pozisyonunda değilde aleni şekilde hakkı yenerken doğranırken kırmızı görmüştür

Bugün bir hatası varsa o da hakemin ebesine atlamamaktır.

Çok daha üstün oynadılar fenere karşı.

Cünüplükle şaibenin harman olduğu bir karşılaşmaydı. Her şeye rağmen Hasan Ali ve Crivelli'yle 2 kere maçı bitirme şansı ellerine geldi ama kazmatorlar bitiremedi. Visca'yı oynatmaması da doğruymuş herifin, 80'de girip 10 dakika kıçını kaldıramadı.

Oyuncu tercihleri falan bir yana top Başakşehirli bir futbolcudayken pas almaya yaklaşan bir tane bile takım arkadaşı olmadı maç boyunca. En yakın pas atabileceği adamla arasında uçurumlar oluyordu ki bu boşlukları da fenerli futbolcular doldurdu. Oynatmak istediği futbolu görebiliyorum ama bu kadar desteksiz, birbirine yaklaşmayan futbolcularla topla o çıkışı yapamaz hiçbir takım. Oyuncu tercihlerine bir şey diyemem antrenmandır, kondisyondur bir şeyler vardır belki ama oyun olarak maçı izlerken bile çok net görülüyordu; topu alan her oyuncusu pas atacak oyuncu bulamamaktan etrafında dönüp totosunu rakibe dayayıp kaldı öylece.

Çok iyi teknik direktör. Bir gün yollarımız muhakkak kesişir, umarım bu bir gün çok uzak olmaz. Siz bakmayın şu andaki duruma. Şampiyon lar ilgiyle birlikte ligi götürmek çok zor bir durum. Futbolcu adaptasyonu, tekniği, taktiği vs. Şampiyonlar ligi takımları çok sallıyor. Örnek isteyen geçen seneki ve bir önceki sezonlarımıza bakabilir.
Kadro yönüyle de bence eksikleri var. Toparlayacaktır eminim ben, hele ki daha 26-27 maçın yapılacağı ligde mutlaka toparlayacaktır.

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt