Okan Buruk: "En az 3 tane oyuncu daha istiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1660942067495.png

Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk, 1-0 kazanılan Ümraniyespor maçı sonrası konuştu.

Okan Buruk: "Havalar sıcak, nem var. Hepimiz terliyoruz. Bu oyunu biraz etkileyen bir şey."

Okan Buruk: "Yaptığımız hatalara bazen inanamadım, saç baş yoldum. İlk yarı bu kadar kötü oynamamıza rağmen yine de 3-4 pozisyon bulduk."

Okan Buruk: "İkinci yarıdaki 20-25 dakikalık tempoyu genele yaymalıyız. Yavaş yavaş bunu yapacağız. Bugün ilk yarıda kötü oynarken de fırsatlar bulduk. İkinci yarıda ilk 20-25 dakika golü getirecek pozisyon, pozisyonları da yakaladık."

Okan Buruk: "Bunu söylemek istemiyorum ama zamana ihtiyacımız var, hazır olmayan oyuncular için."

Okan Buruk: "Kadro genişliğine ihtiyacımız var, net şekilde görünüyor. Mertens ve Torreira geldi, bize saha içinde inanılmaz bir öz güven kattı. Bu anlamda yeni takviyelere ihtiyacımız olduğunu düşünüyoruz. En az 3 tane oyuncu daha katıp, kadro genişliğini oluşturmak istiyoruz."

Okan hocayı tebrik etmek istiyorum. Teşhisler doğru inşallah uygulama da aynı şekilde başarılı olur. Laf salatası yapmamış aferim

Üst Alt