Okan Buruk: "En az 3 tane oyuncu daha istiyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
taraftar ne düşünüyorsa birebir söylüyor mac sonları. aklın yolunun bir olduğunu, sıkıntılarımızı eksiklerimizi bizle paylasması çok iyi. her maç sonrası politik, klasik futbol cümleleri kuranlardan sıkılmıştık.

ilk yaridaki rezalet sezonun en dibi gördüğümüz maç olması dileğiyle. bak o yari 3 golde bulsak rezalettik. ben böyle dağınık maçtan uzak hemen hemen her oyuncunun en basit işi bile yapamadığı galatasaray hatirlamıyorum. istesen oynayamazsın bak o kadar kötüydü. insallah oyuncuların alışma süreciyle alakalı bir şeydir. senelerdir maç kaçırmam 30.dk da kapatıyordum. cidden o noktaya geldim.

1 transfer hakkım olsaydı kesinlikle forvet alırdım

2 transfer yapma hakkım olsaydı forvet ve kanat alırdım

3 transfer yapma hakkım olsaydı forvet, kanat ve 10 numara transferleri yapardım.

Aslında sol bek ve defans transferleri de gerekiyor ama öncelik sıralamasj yukarıdaki gibi.

Belotti ya da İcardi
Nwakaeme ya da Alberth Elis
Evander ya da Amine Harit

Bu 3 oyuncu ile transferi kapatalim. Sol bek ve defansı Ocakta hallederiz.

Omar, Luyindama ve Cicaldau gitsin

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu da iyice ft ye benzemeye basladi iki hafta sonra da ocak gelsin subat gecsin hazirani gorelim temmuz isterse gelmesin

Iyi yere tezgah actiniz gomisi koy puani al sonra onu istiyorum bunu istiyorum

taraftar ne düşünüyorsa birebir söylüyor mac sonları. aklın yolunun bir olduğunu, sıkıntılarımızı eksiklerimizi bizle paylasması çok iyi. her maç sonrası politik, klasik futbol cümleleri kuranlardan sıkılmıştık.

ilk yaridaki rezalet sezonun en dibi gördüğümüz maç olması dileğiyle. bak o yari 3 golde bulsak rezalettik. ben böyle dağınık maçtan uzak hemen hemen her oyuncunun en basit işi bile yapamadığı galatasaray hatirlamıyorum. istesen oynayamazsın bak o kadar kötüydü. insallah oyuncuların alışma süreciyle alakalı bir şeydir. senelerdir maç kaçırmam 30.dk da kapatıyordum. cidden o noktaya geldim.
Yahu çıldırdım ilk yarı

İleride oynayan 4-5 kişiden gram katkı almadık

Bu hocalık bir durum değil yani

Kerem
Yunus
Emre Akbaba
Seferoviç sıfır katkı zaten
Pva ve Sergio'da kötü oyuna ayak uydurdu

Ee ne yapacağız
Nasıl gol atacağız

Yahu çıldırdım ilk yarı

İleride oynayan 4-5 kişiden gram katkı almadık

Bu hocalık bir durum değil yani

Kerem
Yunus
Emre Akbaba
Seferoviç sıfır katkı zaten
Pva ve Sergio'da kötü oyuna ayak uydurdu

Ee ne yapacağız
Nasıl gol atacağız
pva iki haftadir geldiğinden beri oynadığı en kötü oyunları oynuyor. oyun bile denmez ona bak o kadar kötü. oyun görüşüne stilini falan beğeniyorum ama çok dengesiz adam. standartı hiç yok. vasatın üstünde oynasa yeterli bana kalırsa ama vasatın çok çok altında iki haftadir.

Üst Alt