GSC Haber - Okan Buruk: "Faulü veriyorsan ikinci sarıyı da vermen gerekir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Faulü veriyorsan ikinci sarıyı da vermen gerekir"

1699483037369.png

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih'e 2-1 kaybetti. Sarı kırmızılıların teknik direktörü Okan Buruk mağlubiyeti yorumladı.

Okan Buruk:

"Konumuzu direkt hakeme bağlamak istemiyorum. İki maçta da Bayern Münih gibi bir takıma karşı en iyi oynayabileceğimiz oyunu oynadık. Davies 2. sarıdan atılabilirdi. Faulü veriyorsan ikinci sarıyı da vermen gerekir. Yediğimiz ilk gol öncesi Barış'ın ayağına basma var. Bunlar kırılma noktaları."

"Oyuncularıma teşekkür ediyorum. 2 maçta da önemli mücadele verdik"

"Icardi'nin adalesi tuttu, rahat hissetmediği için çıkmak zorunda kaldı. Angelino'nun da kramp üzerinde bir durumu oldu. Ziyech'e dikkat ediyoruz çünkü üst üste maçlar oynuyor, süresini uzatarak gitmek istiyoruz. Şu an çok önemli bir sakatlığımız yok."

"Şu an gruptan çıkmış olarak konuşuyor olabilirdim. Gelen pozisyonları değerlendirmeniz gerekiyor. Oyun olarak doğru gidiyoruz. Çok fazla da yeni oyuncu katıldı aramıza, mevcut düzen içinde takım olarak hep birlikte daha iyiye gitmeye başladık."

"İlk defa Şampiyonlar Ligi maçına çıkan hakemdi Antonio Nobre. Hataları oldu. Tabi onunda hata yapması normal."

"Taraftarlarımız bugün harika bir destek verdi bize. Onlara buradan puan alarak teşekkür etmek isterdik ama olmadı. Bizi sanki İstanbul'da gibi hissettirdikleri dakikalar oldu."

Okan Buruk: "Konumuzu direkt hakeme bağlamak istemiyorum. İki maçta da Bayern Münih gibi bir takıma karşı en iyi oynayabileceğimiz oyunu oynadık.

Davies 2. sarıdan atılabilirdi. Faulü veriyorsan ikinci sarıyı da vermen gerekir. Yediğimiz ilk gol öncesi Barış'ın ayağına basma var. Bunlar kırılma noktaları."

Okan Buruk: "Angelino ve Icardi'nin sakatlıkları oldu bu yüzden değişiklik oldu. Icardi'nin adelesi tuttu. Rahat hissetmediği için çıkmak zorunda kaldı. Angelino'ya kramp girdi."

Üst Alt