GSC Haber - Okan Buruk: "Faulü veriyorsan ikinci sarıyı da vermen gerekir" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Faulü veriyorsan ikinci sarıyı da vermen gerekir"

İlk maçtaki hakem ise bu herif neydi? İlk macta götun tutuşup kral hakemi veriyorsan ikinci maçta nasıl olsa bayern yener diye düşündükleri için acemi herifi gorevlendiriyorsun.

Herif hem daviesi atmadı, hem abdulkerimi pozisyonunu faul diye kesti hemde maçı erken bitirdi. Bu kadar korkmayın be..

Hakem faulü verdiğinde eli önce bir cebine gitti sonra Davis olduğunu görünce çıkartamadı sarıyı diye hatırlıyorum...

Hakem faulü verdiğinde eli önce bir cebine gitti sonra Davis olduğunu görünce çıkartamadı sarıyı diye hatırlıyorum...
faule inanmadı ki çalınmayabilirdi de. orda faulü verirsin vermezsin en kötü hakem hatası olur ama faulü verip kartı vermezsen şerefsizlik, ahlaksızlık olur. biz ligde fener'den böyle şeyler idmanlıyız ama allianz arena'da 5 kat azı imkanla 60 dakika delikanlı gibi mücadele edip maçı ortada götürdükten sonra kaderinle böyle oynanınca oe portekizli demekten başka bişey de gelmiyo insanın elinden.

faule inanmadı ki çalınmayabilirdi de. orda faulü verirsin vermezsin en kötü hakem hatası olur ama faulü verip kartı vermezsen şerefsizlik, ahlaksızlık olur. biz ligde fener'den böyle şeyler idmanlıyız ama allianz arena'da 5 kat azı imkanla 60 dakika delikanlı gibi mücadele edip maçı ortada götürdükten sonra kaderinle böyle oynanınca oe portekizli demekten başka bişey de gelmiyo insanın elinden.
Faul var yok vs hesabına girmiyorum. Faulü verdiği an elini ön cebine götürdü olay mahalline giderken sonra Davis i hatırlayınca vermedi...

Üst Alt