Okan Buruk: ”Galatasaray'da bir hoca değişikliği olacaksa, mevcut hocaya da saygı göstermek gerekiyor” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan Buruk: ”Galatasaray'da bir hoca değişikliği olacaksa, mevcut hocaya da saygı göstermek gerekiyor”

Okan Buruk, NTV'ye konuk oldu. Galatasaray'da değişim olacaksa hizmet etmeyi çok istediğini söyledi.

Okan Buruk: "Galatasaray'da teknik direktör olabilmek için çok çaba sarf ettim. Şampiyonluk yaşamış bir teknik direktör olarak Galatasaray teknik direktörlüğünü istiyorum. İnşallah bir gün olur. Doğru zamanda olacaksa olsun, bu zamanın geldiğini de bir yandan düşünüyorum."

Buruk: "Eğer bir hoca değişikliği olacaksa... Mevcut hocaya da saygı göstermek gerekiyor. Değişim olursa, Galatasaray'ın yeni teknik direktörü olmayı isterim. Bu benim için bir hayal."

Bence bu geçiş döneminde olabilecek bir isim. Getirmesi de göndermesi de daha kolay olacaktır. Ortada herhangi başka bir aday da yok sanırım. Ayrıca uzun zamandır görev yapmadığı için daha hevesli daha istekli olacaktır.

Ne olur bilmem de neyi düğü belirsiz bir yabancıdan daha fazla yararlı olacakmış gibi geliyor bana.

Özkaynağa yönelecekse, altyapıdan oyuncu çıkaracaksa, gençlere şans verecekse, oyuncu parlatıp satıp para kazandıracaksa
Sahada rakipleri boğacaksa, bize arkamıza yaslanıp rahat maç izlettirecekse, Florya'dan laf sızmasının ve Florya'ya dışarıdan Terimci müdahalesini engelleyecekse Okan gelsin

Yoksa gelmesin. Yerim boşta olduğu müddetçe kim gelse sorun. Bu sorunlara saha sonuçlarıyla da destekli olarak göğüs gerecekse Okan'a kapımız açık.

Nuri için çok erken olduğunu düşünüyorum, Antalya yönetmek başka, büyük camia yönetmek başka.
Nuri futbolcuyken de dahil olmak üzere büyük camiada olmadı. Dortmund, Real ve Liverpool tabiki büyük camia ama burası Türkiye, bizde topçular hoca yer, manipüle eder, sabote eder, basın da çanak tutar. Perreria F5de nasıl başarılı olamadı, adam gitti köpek gibi top oynuyorlar şimdi.

Bize dik başlı sağlam hoca lazım, Gerets'in yerli versiyonunu bulsak keşke

kusura bakmayın ama kendiisyle ilgili hiç olumlu seyler hissetmiyorum.gelirse nazarım degmesin diye uzak duracagım ama ilk 5 hafta ikna edemezse yolcu olur zaten

Üst Alt