Okan Buruk: ”Galatasaray'da bir hoca değişikliği olacaksa, mevcut hocaya da saygı göstermek gerekiyor” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan Buruk: ”Galatasaray'da bir hoca değişikliği olacaksa, mevcut hocaya da saygı göstermek gerekiyor”

Valla izledim baştan sonra .

Bilemiyorum - tam gözümde oturmuyor ama neden olmasında diyorum beraberinde.

Misal Başakşehirde 4üncülüğü alıyor olsaydı şu an forumda "Okan görev başına " diye spamlenirdi. Tıpkı Nuri Şhaine yapıldığı gibi .

Aktif olarak takım yönetmemiş olması bir süre aklıma takılan tek şey.

Medyanında bu röportajı 3 ay önce değilde şimdi yapmasıda tabii ki bazı taktikleri işaret ediyor bariz.

Hırslı bir teknik direktör bu açıdan bence olumlu ancak kenarda bazen çıldırıyor kart görüyor hakem ile atışıyor yani bu Fatih Terim’i andıran hareketleri başımıza iş açabilir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Valla izledim baştan sonra .

Bilemiyorum - tam gözümde oturmuyor ama neden olmasında diyorum beraberinde.

Misal Başakşehirde 4üncülüğü alıyor olsaydı şu an forumda "Okan görev başına " diye spamlenirdi. Tıpkı Nuri Şhaine yapıldığı gibi .

Aktif olarak takım yönetmemiş olması bir süre aklıma takılan tek şey.

Medyanında bu röportajı 3 ay önce değilde şimdi yapmasıda tabii ki bazı taktikleri işaret ediyor bariz.
reklamını yaptırıyorsa bu iş olmaz

Hırslı bir teknik direktör bu açıdan bence olumlu ancak kenarda bazen çıldırıyor kart görüyor hakem ile atışıyor yani bu Fatih Terim’i andıran hareketleri başımıza iş açabilir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hırslı birisi olsa sadece Galatasaray demezdi sanki doktorum. Ne bileyim avrupa filan da düşünürdü. Ya popüler söylemler ile yürüyor ya da sadece gelebileceği son nokta biz olarak görüyor kendini.

Üst Alt