GSC Haber - Okan Buruk, Muslera ile Manchester United Maçı Öncesi Basın Toplantısı Düzenledi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk, Muslera ile Manchester United Maçı Öncesi Basın Toplantısı Düzenledi

1701212919484.png

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk ve kaptan Fernando Muslera, Manchester United maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Okan Buruk: "Türk futbolu için bu maçlar çok önemli. Kazanırsak gruptan çıkabilmek için büyük avantajımız olacak"

Okan Buruk: "Camia olarak büyük bir heyecan yaşıyoruz. Maddi manevi anlamda bizim için çok özel karşılaşma. Rakibimiz ilk maça göre gelişti ve değişti. Daha iyi durumdalar."

Fernando Muslera: "Manchester United maçında ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. Şampiyonlar Ligi kulüpler arasındaki en güzel turnuva. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız."

Şampiyonlar Ligi'nde ilk maçına Manchester United'a karşı çıkmıştın . O zaman 26 yaşındaydın, şuan 37 yaşındasın. Ne düşünüyorsun?

Fernando Muslera: "Birçok maç yapıyorsunuz kariyerinizde. Sahada geçirdiğiniz zamana göre deneyim kazanıyorsunuz. Önemli takımlara karşı oynayarak deneyim kazanıyorsunuz, ben de o deneyime sahibim. Kariyerimle gurur duyuyorum."

Garnacho'nun attığı golü gördünüz mü?

Fernando Muslera: "Puskas ödülüne aday olduğunu düşünüyorum. Beni daha fazla heyecanlandıran taraftarımızla birlikte yapacağımız mücadele."

Muslera'nın sözleşmesi bitiyor, yönetimle görüşmesi oldu mu?

- Okan Buruk: "Benim de bitiyor." (Gülerek).

Hem kendisi, hem de Icardi iğne vuruldu ve maçlara çıktı. Şimdi Davinson Sanchez de sakatlandı. O da iğne vurulacak mı ve sahalara dönecek mi?

Muslera: "Hepimizin farklı sakatlıkları vardı. Ben doktor değilim, bilemem. Hocamıza veya Yener İnce'ye sormalısınız."

Okan Buruk: “Davinson'un yarın iğneyle oynama durumu yok. İki ya da üç hafta bizimle oynayamayacak."

Okan Buruk: “Abdülkerim Bardakcı'yı bugünkü antrenmanda deneyeceğiz ve yarın için durumuna bakacağız.”

Okan Buruk: "Transferlerimizden oldukça memnunum."

Fernando Muslera: "Manchester United maçında ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. Şampiyonlar Ligi kulüpler arasındaki en güzel turnuva. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız."

Şampiyonlar Ligi'nde ilk maçına Manchester United'a karşı çıkmıştın . O zaman 26 yaşındaydın, şuan 37 yaşındasın. Ne düşünüyorsun?

Fernando Muslera: "Birçok maç yapıyorsunuz kariyerinizde. Sahada geçirdiğiniz zamana göre deneyim kazanıyorsunuz. Önemli takımlara karşı oynayarak deneyim kazanıyorsunuz, ben de o deneyime sahibim. Kariyerimle gurur duyuyorum."

Hem kendisi, hem de Icardi iğne vuruldu ve maçlara çıktı. Şimdi Davinson Sanchez de sakatlandı. O da iğne vurulacak mı ve sahalara dönecek mi?

Muslera: "Hepimizin farklı sakatlıkları vardı. Ben doktor değilim, bilemem. Hocamıza veya Yener İnce'ye sormalısınız."

Okan Buruk: “Davinson'un yarın iğneyle oynama durumu yok. İki ya da üç hafta bizimle oynayamayacak."

Üst Alt