GSC Haber - Okan Buruk, Muslera ile Manchester United Maçı Öncesi Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk, Muslera ile Manchester United Maçı Öncesi Basın Toplantısı Düzenledi

Sanmıyorum Okan hocada biliyor seçim olduğunu. Zaten sözleşmesine iyileştirme yapıldı. TD ile sözleşme işlerinin seçimden sonra yeni yönetimin konuşacağını bizim camiayı çok bilen Okan hoca da biliyordur.
3-5 yıllığına transfer yaparken seçim olmuyor mu? Pistiolis'in sözleşmeyi 2025'e kadar uzatmışlardı.

Ayrıca iyileştirmeyi Kap'a bildirmediler. İyileştirme olduğunu da hiç sanmıyorum.

3-5 yıllığına transfer yaparken seçim olmuyor mu? İyileştirmeyi Kap'a bildirmediler. İyileştirme olduğunu da hiç sanmıyorum.
Kerem'e de yapıldığında bildirilmemişti. TD seçimlerinde genelde seçim olduğu dönem bu karar yeni yönetime bırakılır yapılmazsa da o yönetim eleştirilir genelde sonuçta bu yaşadığımız şeyler. Mantıklı olup olmaması ayrı bir tartışma konusu normalde böyle olmaması lazım aslında ama TR'de böyle oluyor aksi durumda da eleştiriler olduğunu yaşadık sonuçta.

3-5 yıllığına transfer yaparken seçim olmuyor mu? Pistiolis'in sözleşmeyi 2025'e kadar uzatmışlardı.

Ayrıca iyileştirmeyi Kap'a bildirmediler. İyileştirme olduğunu da hiç sanmıyorum.
Muhabirler ücreti iyileştirildi dediler. Futbol hocalarına genelde seçime kadar mukavele yapılıyor bizde futbolda tazminat yüksek olduğu için. Okan buruk ve fatih terim gibiler için zaten sözleşme formalite biraz

Şampiyonlar Ligi basın toplantıları ayrı heyecan verir. Okan Hocamız ve Kaptanımız Fernando Muslera bize o motivasyonu verdiler. Yarın sezonun en kritik maçına çıkıyoruz. Ne olursa olsun Manchester United bu takım ama biz de inanılmaz güçlüyüz. Davinson Sanchez çok önemli bir eksik fakat Nelsson var. İcardi, Zaha, Boey, Torreira, Abdülkerim, Kaan inanılmaz formdalar. Kerem ve Ziyech her şekilde safi kaliteler. Mertens bitmediğini gösterdi. Ndombele ve Angelino kalitelerini kanıtladılar. Bize de izlemesi ve coşkusu kaldı 20231128_203219.jpg20231128_172920.jpg

SM-M127F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt