GSC Haber - Okan Buruk: "Oyuna giren oyuncularımdan beklentilerim daha yüksekti" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Oyuna giren oyuncularımdan beklentilerim daha yüksekti"

herkesi pozisyonunda oynatsan daha iyi illa kerem, zaha, ziyech olacaksa 10 numara pozisyonunda ziyech olmalı.. orası pas hatasının en az yapılması gereken ve en doğru pas şut tercihinin yapılması gereken yer. ayrıca akerim sol bekte çok zorlama oluyor..

Okan Buruk: “Maalesef kadromuzu geç tamamladık. Oynamadan gelen oyuncular var. Kasım ve Aralık ayını iyi bitirip devre arası transfer dönemini öyle düşüneceğiz. Farklı mevkilere de takviye gelebilir. Ama önceliğimiz elimizdeki oyunculardan verim almak. Ligde öyle bir tempo var ki, her maçı kazanmak zorundayız ve farklı isimlere süre vermekte zorlanıyoruz.”

- Angelino’nun sözleşmesi basında yer aldı. 4 maç sonra uzayacak deniyor. Oynatacak mısınız?

Okan Buruk: “Angelino’nun sözleşme detaylarını bilmiyorum. Ben saha içini takip ediyorum. Geçtiğimiz hafta 11’de şans vermiştim, sezon genelinde de oynattım biliyorsunuz. Ondan beklentilerimiz var, bunu vermesini istiyoruz. Çalışıyor. Büyük takımlarda oynamak zordur. Galatasaray, sosyal medyada etkileşimi çok yüksek bir takım. Adaptasyon süreci geçiriyor.”

Okan Buruk: “Maalesef kadromuzu geç tamamladık. Oynamadan gelen oyuncular var. Kasım ve Aralık ayını iyi bitirip devre arası transfer dönemini öyle düşüneceğiz. Farklı mevkilere de takviye gelebilir. Ama önceliğimiz elimizdeki oyunculardan verim almak. Ligde öyle bir tempo var ki, her maçı kazanmak zorundayız ve farklı isimlere süre vermekte zorlanıyoruz.”

- Angelino’nun sözleşmesi basında yer aldı. 4 maç sonra uzayacak deniyor. Oynatacak mısınız?

Okan Buruk: “Angelino’nun sözleşme detaylarını bilmiyorum. Ben saha içini takip ediyorum. Geçtiğimiz hafta 11’de şans vermiştim, sezon genelinde de oynattım biliyorsunuz. Ondan beklentilerimiz var, bunu vermesini istiyoruz. Çalışıyor. Büyük takımlarda oynamak zordur. Galatasaray, sosyal medyada etkileşimi çok yüksek bir takım. Adaptasyon süreci geçiriyor.”
Sözlesme detayini bilmiyorum mu? Yani hoca resmen zoraki alim olmamasi icin oynatmiyacagim demeye getirmis. He oynatirsa alir basina bela.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Okan Buruk: "Galatasaray ve Fenerbahçe kazanma alışkanlığıyla saha içinde iyi işler yapıyor. İki takımın yukarıya doğru gidişi var. Maçlar oynandıkça belki rakiplerin oyunu değişecek. Türk futbolu için oyun kalitesi yukarı artacaktır. Her teknik adama saygı duyuyorum. İki takıma karşı korkarak başlayan takımlar oluşmaya başlıyor."

Okan Buruk: "Lig çok uzun. 'İki takım da kazanarak gidecek. İşi derbiler belirleyecek' gibi bir düşünce var ancak lig gerçekten çok uzun. Herkes maç kaybedecek, herkes hata yapacak. En az hatayı yapan şampiyon olacak. Zorlu maçlar, sakatlıklar olacak. Biz ağır bir fikstürden geçiyoruz. Fenerbahçe'nin Konferans Ligi'nde biraz daha rotasyon şansı var. Biz iki tarafta da neredeyse aynı oyuncularla gidiyoruz. İnşallah Türk takımları Mart ayına kalır. Bu dönem zor geçiyor. Kazanarak gitmek önemli."

Üst Alt