GSC Haber - Okan Buruk: "Oyuncularımızı tam hazır hale gelmeden riske etmeyeceğiz, oynatmayacağım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Oyuncularımızı tam hazır hale gelmeden riske etmeyeceğiz, oynatmayacağım"

Bu ne yahu Zaha'yı ideal yeri dışında her yerde kullanacak herhalde. Zaniolo gibi Zaha'yı da adapte edemeyecek bu gidişle takıma. Erden Timur yakın zamanda görüşme odasına çağırsa ve vizyonumuzu hatırlatsa iyi olur.
Yabanci kurali nedeniyle Kerem'i kenara cekmek zor. Zaha da Kerem de en verimli sol tarafta oynuyor. Sezon boyunca bu tartisma surecek.

Takım kendini bulana kadar denemeler yapacak belli ki. Bunda da ihtiyaca yönelik nokta atışı transferler yerine fırsat transferleri yapılmasının etkisi olduğunu düşünüyorum. Zaha’yı vs nerede oynatacağını kafasında oturtamamış daha. Yine ilk haftalarda patlayacağız gibi. Bu sene Gomis yok ama malesef. Sonra çok arayabiliriz bu kaybedilen puanları.

Bu ne yahu Zaha'yı ideal yeri dışında her yerde kullanacak herhalde. Zaniolo gibi Zaha'yı da adapte edemeyecek bu gidişle takıma. Erden Timur yakın zamanda görüşme odasına çağırsa ve vizyonumuzu hatırlatsa iyi olur.
Zaha'nın kendi röportajı var forvet arakasında 2. forvet gibi serbest pozisyonda daha rahat ettiğine dair.

GSC her zaman olduğu gibi yazmış olmak için bir şeyler saçmalıyor. Oyuncu tam hazır hale gelmeden oynamaması doğru karar. Olur da es kaza sakatlanırsa daha kötü olur. Öyle bir durum yaşansa bu sefer de niye hazır olmadan oyuncuyu sahaya sürüyorsun diyecek tipler çıkmış yine ortaya.

Zaniolo yu apar topar silmemizden daha kötü bir oyuncu yönetimi varmı bilemedim ufak bir sakatlığı olup bir sonraki maçta bizimle olacak adam oldu sana henüz kondisyoner ile düz koşu yapıyor.
Ufak sakatlığı var diye açıklama yaptığı gün yarın MR olacak ama ciddi bir şey olduğunu düşünmüyorum demişti. Demek ki beklenilende daha ciddi imiş sakatlığı ki kondisyonerle antrenmanlara başlamış.

Üst Alt