Okan Buruk: "Oyunun başından sonuna kadar üstün olan taraftık" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan Buruk: "Oyunun başından sonuna kadar üstün olan taraftık"

Bence diğer maçlarda bu sıkıntı düzelir de öncelik olarak Suat abi sol kanat *transferi yapılmalı derim ben bu takıma sen ne dersin?

mertenz ozelinde, detaya deginmistim hatirlarsan. gozlem bazli ozellikle kendisine dair notlar aliyordum her oldugu kareye dair. nacizane
<=> bugun macta saha icinde_hangi noktalarda idi *bolca,, sasirdim ve olumlu bulmadim sahsen .

sevgili @Murat Yanut da, ben bu satirlari yazarken, - ustte, mesajinda benzer noktaya deginmis ozne baglaminda . >

"""Okan hocanın mertensi tanıdığından emin değilim.. mertenste mi demiyor acaba hocam ben bu şekilde verimli olamam diye acaba? Karşı yayda olması gerekirken bizim yaydan top cikarmayla geçti maç."""

bu arada, daha once belirttigin * jonathan nokta atisi olur .

mertenz ozelinde, detaya deginmistim hatirlarsan. gozlem bazli ozellikle kendisine dair notlar aliyordum her oldugu kareye dair. nacizane
<=> bugun macta saha icinde_hangi noktalarda idi *bolca,, sasirdim ve olumlu bulmadim sahsen .

sevgili @Murat Yanut da, ben bu satirlari yazarken, - ustte, mesajinda benzer noktaya deginmis ozne baglaminda .

"""Okan hocanın mertensi tanıdığından emin değilim.. mertenste mi demiyor acaba hocam ben bu şekilde verimli olamam diye acaba? Karşı yayda olması gerekirken bizim yaydan top cikarmayla geçti maç."""

bu arada, daha once belirttigin * jonathan nokta atisi olur .
Jonathan Bamba hayalimiz gerçek olsa da adam gibi bi kanat performansı veren bi kanat izlesek şu takımda derim :D

Jonathan Bamba hayalimiz gerçek olsa da adam gibi bi kanat performansı veren bi kanat izlesek şu takımda derim :D

soyle bir problem mevcut, daha once de ,oneri bazli -oylamaya actigin *baslik vardi ya ?
< jonathan da isimler arasinda idi, zor olur transferi-yorumun da bulunmustum,yanilmiyorsam.

bu hafta ilk 11 baslayip golunu de yazdi, not olarak deginmek gerekirse...
transferi olsun veya olmasin, bu oyuncu ozelinde nacizane demek istedigim ;

*nokta atisi bir oneri yapmissin her ne kadar oylamaya diger isimlerle sunmus olsan da . trbk ederim.
sozun ozu; tipoloji olarak mevcut takima cok iyi gider di. . .

1 gole bakardı oyunun iyi veya kötü değerlendirmesi. iyi oynadık golü yapamadık. elestirileri buna göre yaparsak daha doğru olur. oyandığımız oyunu değerlendirelim skoru değil kısacası. :)
Maalesef ülkemizde bu pek mümkün değil sözde işi yorumcu olan insanlar bile skora göre yorumluyorlar 5 net pozisyondan 2'sini gol yapsak süperdik denecekti. Eksiklerimiz çok net kanat- forvet. SAvunma anlamında ciddi olarak çok iyiyiz, atağa çıkmada da her geçen hafta gelişiyoruz lakin atak bitirme noktasında doğru kararları vermeli ve şu bitiriciliğimizi geliştirmeliyiz bu gün bizim girdiğimiz pozisyonlara Fb, BJk girseydi 2-3 gol atmıştı min.

soyle bir problem mevcut, daha once de ,oneri bazli -oylamaya actigin *baslik vardi ya ?
< jonathan da isimler arasinda idi, zor olur transferi-yorumun da bulunmustum,yanilmiyorsam.

bu hafta ilk 11 baslayip golunu de yazdi, not olarak deginmek gerekirse...
transferi olsun veya olmasin, bu oyuncu ozelinde nacizane demek istedigim ;

*nokta atisi bir oneri yapmissin her ne kadar oylamaya diger isimlerle sunmus olsan da . trbk ederim.
sozun ozu; tipoloji olarak mevcut takima cok iyi gider di. . .
Teşekkür ederim Suat abi senin kadar yorumlarımız iyi olmasa da biz de bi şeyler yapıyoruz diyelim :D Takımıyla sözleşme yenilemedi.Lille'in ben satacağını düşünüyom oyuncu için para kazanmak isteyeceklerdir.Maaş yenilememesi de Lille bildiğin gibi Suat abi fazla bi maaş vermiyo oyunculara genelde.Kulüp yönetimi böyle olduğu için oyuncuları ucuza da olsa elden çıkarıyolar.Örneğin Renato Sanchez'in Psg'ye 15 milyon euroya transfer olması gibi.8 milyon euro bonservise bile bitebilir bu transfer bana göre :D Oyuncunun maaşı da 1 milyon 600 bin euro altına yakın diye biliyom..

Teşekkür ederim Suat abi senin kadar yorumlarımız iyi olmasa da biz de bi şeyler yapıyoruz (*) diyelim :D Takımıyla sözleşme yenilemedi.Lille'in ben satacağını düşünüyom oyuncu için para kazanmak isteyeceklerdir.Maaş yenilememesi de Lille bildiğin gibi Suat abi fazla bi maaş vermiyo oyunculara genelde.Kulüp yönetimi böyle olduğu için oyuncuları ucuza da olsa elden çıkarıyolar.Örneğin Renato Sanchez'in Psg'ye 15 milyon euroya transfer olması gibi.8 milyon euro bonservise bile bitebilir bu transfer bana göre :D Oyuncunun maaşı da 1 milyon 600 bin euro altına yakın diye biliyom..
rica ederim. (*)gordugumu belirttim yorumladim senin nezninde. bahsini ettigim baslikta yer alan bir kac ismi ozellikle carpici bulmustum . biri bu suan yorumladigimiz jonathan.

*fonseca hoca, kendisini birakir mi - yoruma acik . . .

lille, scout ve transfer dolayli havuzu genis bir kulup - saglam radarlari olan progresive bir takim.
aldigini parlatip sonra satmasi ile de meshur gozlemledigim kadariyla. jonathan ile uzatirlar mi - bunun icin onlerinde devre arasina kadar sure var gibi. 2023 yazin da bosa cikiyordu son degisiklik olmadiysa. . .

*okan hocanin transfer soyleminde belirttigi *sayi sayet gerceklesirse - isimler kiralik mi satin almali mi - bu da ayri bir denklem. gelecek isimler kamp donemi gecirmis isimler ol ma li . lami cimi yok.

Fatih Terim hayali kuranlar boşa heveslenmesin. Bundan sonra hiçbir başkan onunla çalışmak isteyecek kadar ahmakça bir işe kalkışmaz. Ft'yi getirmek değil kendi ayağına, kendi kafana sıkmak demektir.

Şampiyon bir takımı rezil bir orta sıra takımı haline getiren Terim'den mi medet umuyorsunuz arkadaşlar? Yıllarca deneyip başarısız olmuş bir adamın tekrar gelince başarılı olacağını size düşündüren nedir?

Bende Buruk'un yaptığı başlangıçtan memnun değilim. Ama gelen her td'yi 3 maçla yiyeceksek bu takımın hali nolur? En azından bir yarım sezon tahammül edelim. Olmazsa zaten yönetimde göndermek zorunda kalır. Ama FT 'yi de getirmezler. Ondan şüphem yok.

Fatih Terim hayali kuranlar boşa heveslenmesin. Bundan sonra hiçbir başkan onunla çalışmak isteyecek kadar ahmakça bir işe kalkışmaz. Ft'yi getirmek değil kendi ayağına, kendi kafana sıkmak demektir.

Şampiyon bir takımı rezil bir orta sıra takımı haline getiren Terim'den mi medet umuyorsunuz arkadaşlar? Yıllarca deneyip başarısız olmuş bir adamın tekrar gelince başarılı olacağını size düşündüren nedir?

Bende Buruk'un yaptığı başlangıçtan memnun değilim. Ama gelen her td'yi 3 maçla yiyeceksek bu takımın hali nolur? En azından bir yarım sezon tahammül edelim. Olmazsa zaten yönetimde göndermek zorunda kalır. Ama FT 'yi de getirmezler. Ondan şüphem yok.
Hala Okan gitsin Terim gelsinciler var. :)

Şimdilik nem bahanesi var.
8 Eylül 'den sonra ise transfer eksiği bahanesini kullanır artık.

Keşke bahane aramaya kafa yordugunuz kadar antrenman sistemine kafa yorsaydiniz.
Hatta kafada yormayın gidin adam akıllı bir kaç tane yardımcı hoca alın o bile çok büyük fark yaratır sende bol bol ekmeğini yersin

Üst Alt