GSC Haber - Okan Buruk: "Rafa Silva çok değerli ve başarılı bir oyuncu" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Okan Buruk: “Emin Bayram çok iyi gidiyor. Takip ediyoruz. Emin ile Galatasaray'ın ilerleyen yıllarda iyi bir stopere sahip olacağını biliyoruz.”

Okan Buruk: "Rafa Silva çok değerli ve başarılı bir oyuncu. Birçok ülkeden birçok takım isteyecektir. Serbest statüde birçok oyuncu çıkacaktır. Şu anda ben lige odaklandım ama oyuncu izleme departmanımızın hazırlıkları sürüyor."

Arka adale sakatlığıyla nasıl oynuyo ben onu anlamadım? Vallahi şaka gibi olay ya . Topuğu iyileşiyo adalesi sakatlanıyo bu ne

Okan Buruk: "Yunus iyi gidiyor. Premier Lig yolunda önemli bir yarıştalar. İyi bir takımda oynuyor. Satın alması gerçekleşecek mi bilmiyorum. Ancak geri dönerse bizim için çok önemli bir oyuncu olacak. Aslında kendisini bırakmak istemedik. Kendisi Avrupa'ya oynamak için gitti."

İcardi'nin sakatlığı tam olarak nedir? Bjk maçında oluşan topuk sakatlığı iyileşti. Bu arka adalesinde ki sakatlık ne? En son Yener İnce İcardi'nin bir sorunu kalmadı demişti. Kasımpaşa maçından önce de söylemişti Okan hoca İcardi'nin arka adalede bir sıkıntısı var diye ne zaman tam iyileşecek en azından bir tarih verilse.

İcardi'nin sakatlığı tam olarak nedir? Bjk maçında oluşan topuk sakatlığı iyileşti. Bu arka adalesinde ki sakatlık ne? En son Yener İnce İcardi'nin bir sorunu kalmadı demişti. Kasımpaşa maçından önce de söylemişti Okan hoca İcardi'nin arka adalede bir sıkıntısı var diye ne zaman tam iyileşecek en azından bir tarih verilse.
Icardi bu sezon iyileşmeyecek orası en kesin bilgi.

Sakatlığı varken iğneyle oynadığı için yazın beklemek daha doğru olur ama Okan hocanın da dediği gibi Lig'de de oynayacak 1 şekilde hazırlanıyo reis.Tam verimi yazdan sonra alırız ama şu anda da adam Lig'e fazla geliyo.Az 1 Maç oynanacak olması da avantajımız..

Okan Buruk: "Yusuf Demir, iyi gitmedi. İstediğimiz gibi süre alamıyor. O da yazın dönüp bizimle olacak. Ancak çok genç bir oyuncu. Daha gelişimini tamamlamamış, gelişebilecek ve yetenekli bir futbolcu. Bizde kalırsa mental olarak iyi hazırlayıp özgüvenle süre vermemiz gerek. Potansiyelli bir oyuncu. Yaşı çok genç. Bence gelişecek. Bu sezon Basel performansı iyi olmadı ama bence bir yerde iyi performans verecek."

Üst Alt