GSC Haber - Okan Buruk: "Rafa Silva çok değerli ve başarılı bir oyuncu" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hocayı konuşturmayın ya. Her seferinde bir şey söylüyor sonra toparlamaya çalışıyoruz. Hocam sen kendi takımınla ilgilen.

Bir kac güne, Ismail Kartal ben zaten hep iki tarafin futbolcular dost olmali diyordum gibi bir aciklama yapar ve Okan Buruk beni kopyaliyor der...

Okan Buruk: "Türk futbolcular ve teknik direktörler, ne kadar dünyaya açılır, Avrupa'da takım çalıştırırsa ülke imajı için önemli adım olur. Orada doğru zaman ve takım önemli. Ancak şu an benim için ana hedef Galatasaray'ın başarısı. İnşallah yeniden şampiyon olmak, yeniden Şampiyonlar Ligi'nde oynamak birinci hedefim. Avrupa'da olmak, takım çalıştırma tecrübesini yaşamak istersiniz ama ana hedef Galatasaray'ın başarısı. Burada güzel bir birliktelik ve müthiş bir uyumumuz var. İlk isteğim bunun devam etmesi. İleride bir gün şartlara göre olabilir."

Okan Buruk: "Teknik adam, oynamayan futbolculara görev veriyor, farklı kadrolar çıkarttı, bütün oyunculara şans vermeye çalıştı, forvette denemeler yaptı. Sonuç kötü olunca olumsuz hava oluşuyor ama bence bu maçların Avrupa Şampiyonası ile alakası yok. İyi bir kadromuz ve teknik direktörümüz var. Grup maçlarında yakaladıkları uyumu gördük. Bu çizginin devam edeceğini düşünüyorum. Hazırlık maçlarında olmayabilir. Bazen teknik adamlar bir şeyler deniyor. Tabii 6-1'lik skor ağır olduğu için hepimizi üzüyor. Ancak en çok Montella üzülmüştür. Bence şampiyona öncesi oynayacağımız iki hazırlık maçı daha ölçü olacak. Bence asıl değerlendirmemiz gereken maçlar olacak. Turnuva da daha farklı olur. Son iki milli maçı dikkate almamak gerekir. Bence hoca bunlardan dersler çıkarır. Bence olumsuz düşünecek bir durum yok. İyi bir milli takıma sahibiz. Çok başarılı olacağımıza inanıyorum."

Fenerden dost olmaz adamların hepsi onun bunun çocuğu hocam.

Hocaları seni kıskanıyor, başkanları bize fetöcü diyor. Ana avrat söv geç sen de bizim gibi.

Dostluk mesajları gereksiz hocam ,karşında dostluktan anlamayan kuduz bir ırk var
Ayrıca bu icardi nin sakatlık olayı kabak tadı verdi nasıl neden iyileşmiyor?

Beyler, atladiginiz birşey var. Onlar bizim sahaya gelecek ve gerebildikleri kadar maçı gerecekler. Trabzon maçı gibi yarım biraktirmaya ugrasacaklar. Böyle aciklamalarda bı beis görmüyorum

Okan Buruk: "Fenerbahçe'nin oynadığı son 3 iç saha maçında maçın sonucunu etkileyecek, son dakikalarda verilen kararlar oldu. Bazen oyuncularımız da bazı maçlardan sonra, 'Bu nasıl olabiliyor?' diyorlar."

Adam insanlık ve profesyonellik dersi veriyor. Bir İsmail'in konuşmalara bak bir Okan'ınkilere bak, uçurum var resmen. Böyle konuşması gerekiyor zaten, insanlar ileride geriye dönüp baktığı zaman bu açıklamalardan kimin ortamı gerdiğini, kimin namussuzluk yaptığını daha iyi anlayacak.

Şu an net bir şekilde iyinin kötünün ayrımı yapılan bir konumdayız. Bu şerefsizlere asla koz vermemeliyiz.

Üst Alt